2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar kontrolden çıktım 😍 herşey güzel. Burun ense gayet iyi dedi. Nift ya da fetal gerek yok şimdilik sana dedi. İkili de risk görürsek yaptıralım derim dedi. 11+6 ölçtü 😍
Oyy maşallaaahh 🧿🧿🧿🧿🧿 nasıl sevindim nasıl 🍀🙏 sağlılkla gelsin inşallah.
Dün bugün iyi kalktım kuzum. Bazen aşırı kötüyüm bazen iyi 😂😂 randevum vardı bebeği gördüm 😍 o yüzden şu an daha da iyiyim 😍😍 sen nasılsın kuzucum?

🧿🧿🧿 maşallah sana size kuzum 🙏🍀 ben de iyiyim canım şimdi doktora gidip yumoşumu göreceğim için heyecanlıyım ben de 😍 merak ediyorum kaç tane oluştuğunu. Sizlere yetişmeye çalışıyorum hayırlısıyla 😍 çok sevindim ya senin için 🥰🥰🥰 doktora gidince şöyle güzel şeyler duymaya hasret kalıyoruz

Çatlamaya yakın. Bir boş bir dolu devam. Tam piki görünce üs üste üç gün 🥰👍🏼 kendimi reçete yazıyor gibi hissettim 🙏🙏 birlikte yumurtlayacağız gibi hissetmeye başladım veya önlü arkalı olacağız kız bu ay 🥰
Ay hadi inşallah bakalım sende güzel haberler getir doktordannnn🥰🥰🥰🥰

Oyy maşallaaahh 🧿🧿🧿🧿🧿 nasıl sevindim nasıl 🍀🙏 sağlılkla gelsin inşallah.

🧿🧿🧿 maşallah sana size kuzum 🙏🍀 ben de iyiyim canım şimdi doktora gidip yumoşumu göreceğim için heyecanlıyım ben de 😍 merak ediyorum kaç tane oluştuğunu. Sizlere yetişmeye çalışıyorum hayırlısıyla 😍 çok sevindim ya senin için 🥰🥰🥰 doktora gidince şöyle güzel şeyler duymaya hasret kalıyoruz
İnşallah bomba gibi geleceksin kuzum bu ay 😍😍 hiç endişe etme ❤️ güzel haberlerle gel 🙏

Ever kuşum benim durum biraz farklı aslında kordonları bağlatıcaktım üçüncü sezeryanda son anda vazgeçtim iyi ki vazgeçmişim boşandım tekrar evlendim eşimin hiç bebeği yok haliyle o yüzden bebiş istedi 😊
bizim hikayemiz seninle aynı be mervecim inşallah bende buay eşime mutlu haber veririm :)dua et banada nolur

bizim hikayemiz seninle aynı be mervecim inşallah bende buay eşime mutlu haber veririm :)dua et banada nolur
Hepinize duacıyım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın buradaki kızlarımdan tez zamanda sağlıklı bebiş haberleri alıcaz Allah’ımın izniyle sende onların içindesin canım 🌸🙏 bat ne zaman

Kızlar sanırım yanlış alarmdı. Bugün testi tekrarladım iki çizgi de hayalet T fotoğrafta görünmüyor bile ekliyorum. Kimyasal olabilir

Eklentiler

• IMG_7580.jpeg
    IMG_7580.jpeg
    146,6 KB · Görüntüleme: 39
X