2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

fnd_50 fnd_50 kuzum ben hala msjlarına hiç denk gelmedim. İyi misin canım??

@melisaa93 seni özlüyorummm 🥰🥰

@melegim can hamilelik nasıl gidiyor canım?? Yol arkadaşımm ♥️

Merve3553 Merve3553 canım gönlünü ferah tutabiliyor musun 😍 herşey yolunda ben inanıyorum o keseyi göreceğiizzz 🧿

@Pkolu_anneadayi canım gelen giden var mı? Son durumun ne?
Aşkımmm beni merak etmişsin giremedim bir türlü girsem de çok duramadım çıktım bu hafta okul açıldı biliyorsun. Okul öncesi öğretmeniyim 3 yaş grubu düştü bu sene bana. Aşırı zor yoğun yorucu geçti ilk hafta. Düzen oturtana kadar kuralları oturtana kadar böyle zorlanacağım bir müddet. O yüzden girip yazamadım sakinleşince gireyim dedim. Kusura bakma kuzum merakta bıraktım nasılsın ne var ne yok

Eki Görüntüle 3298082 Eki Görüntüle 3298087 Eki Görüntüle 3298088 Eki Görüntüle 3298089
Canım son 4 ayın ateş takibini ekledim.
Sence nasıl benim ateş takibim, birden yükselme olmuyor yavaş yavaş yükseliyor acaba yumurta benim tam catlamiyir mu ?
Bu ay çatlamış mi gorunuyor ?
Kuzum ben bu programı çok anlayamıyorum ben ya ff App kesin ve net oluyor bana göre. Bazen ateş yavaş yavaş yükselir bazen birden yükselir bunu yumurtanın tam çatlayıp çatlamalarına bağlayabilir miyiz bilemiyorum. Ama lh hormonu düştükçe progestan hormonu da arttıkça ateş artıyor

Moralini bozma kuzum biraz daha bekle bazı kişilerde hcg idrara geç düşüyor. Hayırlısını diliyorum senin için🙏🏻
Gölge gibi görüyorum gibi, ama sizce?

Eklentiler

• IMG_20230909_123055.jpg
    IMG_20230909_123055.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 70
  • IMG_20230909_122731.jpg
    IMG_20230909_122731.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 64
Hepinize duacıyım rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın buradaki kızlarımdan tez zamanda sağlıklı bebiş haberleri alıcaz Allah’ımın izniyle sende onların içindesin canım 🌸🙏 bat ne zaman
eylüt 3 de oldum regl bugün bitti bundan sonra degerlendirmelere başlıcaz benimde 2.evliliğim 11 yaşında oğlum var 9 aylık evliyim eşimin ilk evliliği 8 aydır deniyoruz onda yada bende bi sorun yok doktora gittik geçen ay ovü takibi yaptım çörek otu bal karışımı vs yaptım yumurtlama çatlama hiç atlamadık peşpeşe degerlendirdik ama olmadı bu ay inofolic ve çakşıra başladık bakalım umudumuz buay allahım nasip ederse inşallah eşimin 12 ekim dogumgünü ona hediye vermeyi çok istiyrm (allahım sen duy yarabbimm)..ama bakalım yani diyoruzya takmayınca oluyor kafa rahat olması gerekli ama ne mümkün elinde degilki insanın iş yerinde önümde bilgisayar sabahtan akşama kadar sizlerin yazdıklarını okuyorum araştırıyrm vs bakmicam diyrm ama yine bakarken araştırırken buluyrm kendimi:)bi kısır döngü içerisindeyiz rabbim isteyen herkeze bu duyguyu yaşatsın saglıkla gelsin minnoşlarımız inşallah..

Gölge gibi bir şeyler gören var mı? Dpo 9.gün.

Eklentiler

• IMG_20230909_123055.jpg
    IMG_20230909_123055.jpg
    74,7 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20230909_122731.jpg
    IMG_20230909_122731.jpg
    125,5 KB · Görüntüleme: 51
eylüt 3 de oldum regl bugün bitti bundan sonra degerlendirmelere başlıcaz benimde 2.evliliğim 11 yaşında oğlum var 9 aylık evliyim eşimin ilk evliliği 8 aydır deniyoruz onda yada bende bi sorun yok doktora gittik geçen ay ovü takibi yaptım çörek otu bal karışımı vs yaptım yumurtlama çatlama hiç atlamadık peşpeşe degerlendirdik ama olmadı bu ay inofolic ve çakşıra başladık bakalım umudumuz buay allahım nasip ederse inşallah eşimin 12 ekim dogumgünü ona hediye vermeyi çok istiyrm (allahım sen duy yarabbimm)..ama bakalım yani diyoruzya takmayınca oluyor kafa rahat olması gerekli ama ne mümkün elinde degilki insanın iş yerinde önümde bilgisayar sabahtan akşama kadar sizlerin yazdıklarını okuyorum araştırıyrm vs bakmicam diyrm ama yine bakarken araştırırken buluyrm kendimi:)bi kısır döngü içerisindeyiz rabbim isteyen herkeze bu duyguyu yaşatsın saglıkla gelsin minnoşlarımız inşallah..
Evet öyle oluyor seni çok iyi anlıyorum bende kaç defa üyeliğimi kapatıp açtım ama maalesef fayda etmedi hep kafaya taktım olucak gözüyle gördüm kesin hamileyim dedim hiç diğer olasılığı düşünmedim devamlı Meryem süresi dinledim okudum rabbim nasip etti inşallah sana da en kısa zamanda nasip eder canım eşinin doğum günü hediyesi için 🥹🙏

Bende gölge gördüm 😍 hemen mi çıktı yoksa bekledi mi biraz testiniz ?
Canım ben 5-10 dk sonra baktım ama yoktu sonra kaldırdım direkt şimdi baktım böyle bir şey gördüm. Tüm markalarda 2 gündür 5 6 test yaptım bu markadan da ama ömrümde ben de böyle çıkmadı hep bembeyazdı. Bakalım yarın sabah artık varsa belli olur

Evet öyle oluyor seni çok iyi anlıyorum bende kaç defa üyeliğimi kapatıp açtım ama maalesef fayda etmedi hep kafaya taktım olucak gözüyle gördüm kesin hamileyim dedim hiç diğer olasılığı düşünmedim devamlı Meryem süresi dinledim okudum rabbim nasip etti inşallah sana da en kısa zamanda nasip eder canım eşinin doğum günü hediyesi için 🥹🙏
aminnnnnn agzın bal yesinn:)bende dinlim o sureyi birde siz nekadarlık evlisiniz

X