2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım benim eşimde ta lisede farkedip doktora gitmiş doktorda evlenip çocuk düşündüğünde doktor kontrolü lazım ameliyat lazım olabilir demiş bizde çocuk istediğimiz zaman gittik muayene etti ultrasonla baktı sperm testi yaptı ama tedaviye gerek görmedi ki düşün nerdeyse 15 sene olmuş ilk teşhisten bugüne. Aklında olsun mfk azoperm kullandırmasında eşim yinede sperm kalitesi daha iyi olsun diye sayısı ve hızı artmıştı mfk dan sonra
Hayırlısı bakalım kuzum şuan zaten hamileyim inşallah saglıkla ilerlerse bişeye gerek kalmaz sadece doktora gözükür ameliyat gerekirse olur

O zaman dün çatlamış olma ihtimali var tüh bende dün değerlendirmedim çatlamadı daha diye ama bi önceki gün ve bugün değerlendirdik belki yine de olabilir dimi
Tabiki olur kuzum bende çatlama günü degerlendirmedim bir gün öncesi ve sonrası iki gün degerlendirdim

Çok sevindim canım cinsiyet dedimi hani resmi nerde 😍😍😍
Son yorumun nedir cinsiyet için 😂
C70F1AC0-B9F6-467B-AA82-AD4C4847AE84.jpeg

Ben de bugün başladım testlere 🤣 ama birazdan doktora gidecek o zaten söyleyecek ne zaman çatlayacağımı ama işte test yapma aşkı böyle birşey 🤣🥰
Hadi bakalım hayırlı haberlerle gel Balım benimde bugünkü ovulasyonum ne dersiniz kozlar L A L L A L maaaavi maaaavi

Eklentiler

• IMG_2329.jpeg
    IMG_2329.jpeg
    140,2 KB · Görüntüleme: 30
  • IMG_2327.jpeg
    IMG_2327.jpeg
    145,9 KB · Görüntüleme: 32
X