2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aa bu bizim ikilemde kaldığımız konu dimi canım. Hala aynı fikirdeyim. Bence çatlama sonrası 14.gün regl olayı herkeste aynı değil. Ben hep 30 günde bir adet olurum. Bu sisteme göre benim 16. gün çatlama olmalıydı. Ama ben 14.günde çatlama yaşadım. Yani çatlama sonrası 16 gün sonra adet olacağım 14 gün sonra değil. Bunu da adetimin düzenli olmasıyla doğruluyorum kendimce
Canım ya senin bildiğin doğruymuş benim takvime göre bayağı değişik bat tarihim

Kuzum ben ovülasyon testi yapmadım uygulamaya göre pik günümün üstünden 9. Gün oluyor bugün. Gebelik hesapladığımda 2 eylülde gebe kalmış görünüyorum hangisine bakmalıyım sizce ateşimde 36.8 oluyor bu saatlerde normali 36.4 falan
Ateş olayını hiç bilmiyorum kuzum ama şöyle söyliyim bende ilk defa ovülasyon yaptım. İyiki yapmışım .çünkü yumurtlamam uygulamadan 2 3 gün önce oldu . Tavsiyem eğer bu sefer bişey yoksa bi dahaki ay mutlaka test yap canım. Umarım hamilesindir ve gerek kalmaz. Regl düzenliyse 6 gün kala test yapabilirsin

Kızlar bugün kasık ağrım var ama ateş de bi aynı sanki benim yumurtalar çatlayamıyor mu acaba fikriniz var mı
IMG_8921.png

olaya pozitif taraftan bakalım. En son hangi gün test yaptın? Belki hala şans vardır bat 15 eylül ya hani . Sen çok erken yapmış oldun testleri
Ama sende çıktı canım , gebelik testi için çatlamayı mı adete kalan süreyi mi baz alcaz 😂 senin adete kaç gün vardı

Kızlar merhabaa ☺️ Bir gebenin günlüğünün ovulasyon testi ve gynoseed jelini kullanan var mı aranızda ☺️ Reglim yeni bitti ve bugün test ile takibe başlayacağım umarım olumlu sonuç alırım, alırız hepimiz 🌸

Ateş olayını hiç bilmiyorum kuzum ama şöyle söyliyim bende ilk defa ovülasyon yaptım. İyiki yapmışım .çünkü yumurtlamam uygulamadan 2 3 gün önce oldu . Tavsiyem eğer bu sefer bişey yoksa bi dahaki ay mutlaka test yap canım. Umarım hamilesindir ve gerek kalmaz. Regl düzenliyse 6 gün kala test yapabilirsin
Düzenli kuzum biraz daha sabredeyim son 2-3 gün diyelim😍 olmazsa yumurtlamayı bende düşünüyorum vücudumu iyi tanıyorum aslında takiplerim iyidir ama hayırlısı bakalım ❤️ sana hayırlı uğurlu olsun inşallah🥰

Kızlar merhabaa ☺️ Bir gebenin günlüğünün ovulasyon testi ve gynoseed jelini kullanan var mı aranızda ☺️ Reglim yeni bitti ve bugün test ile takibe başlayacağım umarım olumlu sonuç alırım, alırız hepimiz 🌸
bende ordan ikisini beraber aldım 1 ay kullandım inşallah hayırlı sonuclar alırsın

Canım eşim almıştı gördüğüm kadarıyla Hepsiburadada var, ben değil eşim tüketmişti kahvaltılarda yedi ama ağustosta çok dikkatli olmadı subatta düzenli yiyordu. Çörekotu bal tarçın zaten topicte herkes yapıyor neredeyse yine çok yiyemedik ama az da olsa yemistik, bir de ben inofolic kullandım bu ay
Bakim bu ay olmazsa infolicle çörekotubaltarçını araştırıp yapıcam eşimde sıkıntı yok adetime 1 hafta var tam belim agrıyor bu kadar erken olmazdı aslında umutlansam mı bilemedim

X