2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum bence 2 günde bir. Ama bak tüm sene yaptım bunu herşeyi denedim ben kafamı susturamadım başaramadım. Ne zaman olmuyor attık tedaviye başlıyorum diye doktora başladım o zaman oldu benim tam başlayacakken kafam boşken. Öncelik kafamızı susturmamız 😍
anladım :/ ben de en basından beri doktor kontorlundeyim 2 bucuk yıldır cok doktor değiştirdim tüm testler filmler eşimde bende ikimizde herşeyi yaptrıdk ne onda ne bende sorun cıkmıyor , sadece bende bi döenm prolaktin yüksekti onuda ilacla düşürdü okadar , adetim düzenli yada her ay 2 -3 yumurtam oluyor ve çatlıyor , ama rabbim ol demediğini için olmuyor demekki iştee ://

Merhaba herkese ben yıllardır ay topiklerinin içinden geçmiş bir arkadaşım😄😄 uzun zamandır yoktum geri döndüm. Kadınlar kulübü bağımlılığımdır.
Son üç gündür bana bir haller oldu. Daha önceki iki gebeliğimin aynısı haller(ikisi de düşükle sonuçlandı). Ben de sabah dayanamadım bir test yaptım. 8 ağustos SAT. Bence sanki çizgi var gibi geliyor. Eşim göremedi çizgiyi. Bir de size sorayım istedim. İşin kötüsü heyecanlanmaktan çok yine aynı şeyleri yaşar mıyım korkusu ile uğraşıyorum 🥲 Bir destek atar mısın üstüme. Testi ekliyorum
Görüyorum ben de 🧿🧿🧿

Merhaba herkese ben yıllardır ay topiklerinin içinden geçmiş bir arkadaşım😄😄 uzun zamandır yoktum geri döndüm. Kadınlar kulübü bağımlılığımdır.
Son üç gündür bana bir haller oldu. Daha önceki iki gebeliğimin aynısı haller(ikisi de düşükle sonuçlandı). Ben de sabah dayanamadım bir test yaptım. 8 ağustos SAT. Bence sanki çizgi var gibi geliyor. Eşim göremedi çizgiyi. Bir de size sorayım istedim. İşin kötüsü heyecanlanmaktan çok yine aynı şeyleri yaşar mıyım korkusu ile uğraşıyorum 🥲 Bir destek atar mısın üstüme. Testi ekliyorum
bende görüyorum <3

Kızlar yumurtlamis miyim acaba 😭
IMG20230908154615.jpg

X