2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

henüz belli değil jelden 3 tüp kullandım bu ay tutmadı regliyim , ama bu ay kullanmadan deneyeceğim sanırım kararsızım tam bilemedim :)
Yaa bende çok güzel yorumlar okudum, bende belki nasibimi alırım diye bir umutla aldım bakalım neler olacak ☺️ Bu ay da içinizden geldiği gibi deneyin o zaman inşallah bu ay olur ama olmadı sonraki ay jeli kullanırsınız tekrar ☺️

Ama sende çıktı canım , gebelik testi için çatlamayı mı adete kalan süreyi mi baz alcaz 😂 senin adete kaç gün vardı
Benim Bat 12 Eylül canım. Çatlama önemli evet ama her zaman herkeste aynı olmuyor. Mesela kiminde 8.günde silik çizgi çıktı. Kiminde 11. Gün. En son testi ne zaman yaptın bilmiyorum canım ama yarın ya da pazar sabah bi daha yapabilirsin şu durumda. Biraz karışık şeyler 🤭Kaset testleri adete 4 ya da 6 gün kala yapınca yüksek oranda çıkıyo canım

Yaa bende çok güzel yorumlar okudum, bende belki nasibimi alırım diye bir umutla aldım bakalım neler olacak ☺️ Bu ay da içinizden geldiği gibi deneyin o zaman inşallah bu ay olur ama olmadı sonraki ay jeli kullanırsınız tekrar ☺️
aynen canım ya ah umut neler yaptırmadı bize :) bu ayda caksır suyu ınofolic ve haynt macununda umudum he bide ateş ölçmede :) rabbim emeklerimizi boşa cıkarmasın

Benim Bat 12 Eylül canım. Çatlama önemli evet ama her zaman herkeste aynı olmuyor. Mesela kiminde 8.günde silik çizgi çıktı. Kiminde 11. Gün. En son testi ne zaman yaptın bilmiyorum canım ama yarın ya da pazar sabah bi daha yapabilirsin şu durumda
Senin 12 Eylül mü benim döngüm 29 gün 15 Eylül gösteriyor senin ozaman önceki adetin daha erken benimkinden yani 17 ağustostan önce mi ?

Kızlar bişi sorcam bu ay adet bitince sogan suyu yaptım 4,5 gün anca yapabildim çatlayınca bıraktım şimdi adete bir hafta var bel agrım var aceba sogan suyu erken adet yaparmı böyle bişey yaşayan oldumu çatlamadan sonra 8. Gün

Düzenli kuzum biraz daha sabredeyim son 2-3 gün diyelim😍 olmazsa yumurtlamayı bende düşünüyorum vücudumu iyi tanıyorum aslında takiplerim iyidir ama hayırlısı bakalım ❤️ sana hayırlı uğurlu olsun inşallah🥰
Sağol canım benim inşallah sende de vardır 😍 az kalmış öğrenmeye desenee. Canım ben de tanıyorum sanıyodum ama test sayesinde erken yumurtladığmı öğrendim. Dur bakalım inşallah vardır ve gerek kalmaz. Sık ilişki varsa zaten her türlü tutma ihtimali var demek

kalbim hamilesin diyor tabiki insan hevesleniyor olumsuz olunca kötü oluyor ama ya hamileysen :) ne güzel sürpriz sana kendini yumurtlamış zannedir ama hamile cok hoş :) hadi sonculandır merak ediyorum :)
Kalbim kadar temiz bir test 🤭

Eklentiler

• IMG20230908171949.jpg
    IMG20230908171949.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 39
Sağol canım benim inşallah sende de vardır 😍 az kalmış öğrenmeye desenee. Canım ben de tanıyorum sanıyodum ama test sayesinde erken yumurtladığmı öğrendim. Dur bakalım inşallah vardır ve gerek kalmaz. Sık ilişki varsa zaten her türlü tutma ihtimali var demek
Oldu kuzum sık ilişki doğum hesaplamasında 2 eylülde görünüyo oluşumu eğer varsa 1 gün önce yapmıştık zaten bizde demek ki 1 eylülde çatlamış diye düşündüm ❤️ bugünde doğum günüm inşallah güzel bir hediye olur bizim için önümüzdeki hafta🥳🥳☺️

Bakim bu ay olmazsa infolicle çörekotubaltarçını araştırıp yapıcam eşimde sıkıntı yok adetime 1 hafta var tam belim agrıyor bu kadar erken olmazdı aslında umutlansam mı bilemedim
Eşimin degerlerine hiç baktirmadik sıkıntı var mı yok mu bilmiyorum. Bende de Dr bir problem görmemişti. Biz yine de yapalım çörekotu bal dedik, o da keçiboynuzunu arada kullandi. Bir de benim adetim bir ay normal bir ay geç oluyordu bu ay geç olmasın bı an önce diğer aya geçebileyim diye inofolic kullandım zaten diğer aya geçmeye gerek kalmadı 😊

Temmuzda 19 unda ağustosta 17 sinde bende , 31 temmuzda çatlamış
Bak canım demekki temmuzdaki reglden 12 gün sonra çatlamışsın.çatlamadan 17 gün sonra regl olmuşsun. Senin vücut düzeni böyle demekki. Sen regli normal 29 günde bir hesaplamalısın. Çatlamayıda reglden 12 gün sonra yaşıyosun öyle hesab et

Bak canım demekki temmuzdaki reglden 12 gün sonra çatlamışsın.çatlamadan 17 gün sonra regl olmuşsun. Senin vücut düzeni böyle demekki. Sen regli normal 29 günde bir hesaplamalısın. Çatlamayıda reglden 12 gün sonra yaşıyosun öyle hesab et
Evet canım çok sağol gerçekten kafam karışmıştı 🥰 🙏

X