2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar bişi sorcam bu ay adet bitince sogan suyu yaptım 4,5 gün anca yapabildim çatlayınca bıraktım şimdi adete bir hafta var bel agrım var aceba sogan suyu erken adet yaparmı böyle bişey yaşayan oldumu çatlamadan sonra 8. Gün
Kimse yokmu sogan suyu yapan

Kimse yokmu sogan suyu yapan
Canım ben hiç yapmadım ama bildiğim kadarıyla kist ya da adet düzenlemek için yapılıyor soğan suyu. Yani bence soğan suyundan kaynaklı erken regl olabilirsin. için rahat etmezse gebelik testi yapabilirsin 2 gün sonra. Gebelikte de oluyo çünkü bel ağrısı

Kızlar merhabaa ☺️ Bir gebenin günlüğünün ovulasyon testi ve gynoseed jelini kullanan var mı aranızda ☺️ Reglim yeni bitti ve bugün test ile takibe başlayacağım umarım olumlu sonuç alırım, alırız hepimiz 🌸
Jeli merak ediyorum kuzum. Deneyimlerini paylaş bizimle. Yarar gören de var görmeyen de 🙏 umarım sen faydasını görürsün

Kızlar bilgisi olan varmı bilmiyorum ama aklıma birşey takılıyor. Şimdi eğer erken yumurtladıysak adet dönemi geriye geliyor mu ?? çünkü takvime baktım geçen ay yine ovülasyon yapmıştım 31 temmuzda çatlamış ve ben 17 ağustosta adet olmuşum. 😳 bu ay yine erken yumurtladım 27 ağustosta adet tarihim ne olur acaba takvim 15 Eylül gösteriyor kafam karıştı..
Evet kuzum erken çatlarsa yumurta adet te erken geliyor

Kızlar merhabaa ☺️ Bir gebenin günlüğünün ovulasyon testi ve gynoseed jelini kullanan var mı aranızda ☺️ Reglim yeni bitti ve bugün test ile takibe başlayacağım umarım olumlu sonuç alırım, alırız hepimiz 🌸
Evet ben kullandım bir kaç ay önce şimdi yine başladım ☺️

Eklentiler

• 81E2B4FB-26FA-40AC-9E04-2D2C9505C8F4.jpeg
    81E2B4FB-26FA-40AC-9E04-2D2C9505C8F4.jpeg
    79,9 KB · Görüntüleme: 18
Canım ben hiç yapmadım ama bildiğim kadarıyla kist ya da adet düzenlemek için yapılıyor soğan suyu. Yani bence soğan suyundan kaynaklı erken regl olabilirsin. için rahat etmezse gebelik testi yapabilirsin 2 gün sonra. Gebelikte de oluyo çünkü bel ağrısı
Normal gebelik testi kaçıncı günde belli olur kuzu

X