2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum ben duydum sülük olayını. Bundan sonra hamile kalan da duydum açılcası ben sıcak bakıyorum. Zaten alternatif tıpı çok severim. Eğer benim olmasaydı bende deneyecektim. Bu konuda herkes aynı şeyi düşünmüyor haklı olarak herkesin tesirginlikleri var. Yapan kişi işinin ehliyse neden olmasın diyorum
Evet canım benim dediğim gb herkes aynı fikirde olmak zorunda değil genel olarak herkes bir ürktü zaten😂
Ama ben olumlu bakıyorum sadece çocuk olsun diye de bakmıyorum açıkcası duruma. Hacamatıda sürekli yaptırıyorum şifa ve sünnet olduğu için. Sülük olayınıda genel temizlik için düşünüyorum zaten o da bişey olmasa da yapılması lazım diye bakılıyor bilmem alternatif tıp daha sıcak geliyor bana🤍

Evet canım benim dediğim gb herkes aynı fikirde olmak zorunda değil genel olarak herkes bir ürktü zaten😂
Ama ben olumlu bakıyorum sadece çocuk olsun diye de bakmıyorum açıkcası duruma. Hacamatıda sürekli yaptırıyorum şifa ve sünnet olduğu için. Sülük olayınıda genel temizlik için düşünüyorum zaten o da bişey olmasa da yapılması lazım diye bakılıyor bilmem alternatif tıp daha sıcak geliyor bana🤍
Şifa olsun inşallah canım. Denemekten zarar gelmez. Annem hacamat sayesinde hemoroid tedavisinde yıllardır kat etmediği yolu tek seansta kat etti. Ama yapan kişi yapılan ortam çok önemli ona dikkat ettikten sonra sorun olacağını sanmam

Benim kırmızılar geldi yine olmadı :KK43: bu ay çok ümitliydim yine hsg filmi çekildim çatlatma iğnesi yaptım ama yine olmadı . Şimdi hayıt oru ve aslan pençesini çok duymuştum onu aldım birde öyle deneyeyim .. :KK43:
Canım senin için dua edeceğim 😔 o çaresizliği bilirim. Bennim de hsg'em çekildi, ilaç, iğne, aşılama yapıldı ama olmadı.. ama bu demek değil ki olmayacak, bu bir süreç ve biz bu sürecin bir parçasıyız. Doktorun sana iğne verdiyse doğal yolla gebe kalabileceğin içindir. Lütfen moralini bozma. Bu ay neden bir daha ilaç iğne denemedin? İkinci üçüncü aylarda daha çok etkili oluyor diye duymuştum kuzum 🙏kaç aydır deniyorsunuz?

Şifa olsun inşallah canım. Denemekten zarar gelmez. Annem hacamat sayesinde hemoroid tedavisinde yıllardır kat etmediği yolu tek seansta kat etti. Ama yapan kişi yapılan ortam çok önemli ona dikkat ettikten sonra sorun olacağını sanmam
Çok sağol canım benim bende işinin ehline yaptırıyorum zaten🤍
Annenin adına da çok sevindim şifa olur hiç tekrarlamaz inşAllah🤲🏻🌸

X