2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geçen ay aldım hepsi sağlamdı buradaki çoğu arkadaşlar almıştı onların da sağlamdı hep. Acaba şans sana mı vurdu😢😢
Valla abla kurşun döktürmeyi düşünüyorum 😂 bende ki bu şanssızlık başıma bela açmaya başladı

bende bu ay kullandım ilk kez kullandım 3 tane falan ama ilk defa idrar yolu enfeksiyonum oldu bu ay bundan mı acaba diye süpheye düştüm
Kimisine Enfeksiyon yaptığını okudum bende, hassas tenlilere yapıyormuş ☹️ bende hiç öyle birşey olmadı ilk sıkım da hafif yanma olmuştu 5 saniyelik sonra geçmişti

gerçekten faydası varmı acaba bu ayda kullansammı yoksa gereksiz bişeymi bilemedim umut işte oyuzden almıştım.
Bence iyi değil. Zaten bizim kadınların yumurtlama akıntısı uzayan şeffaf olan spermleri tüplere götürüyor vücudumuzda zaten olan bir şey. Doğalı varken o kimyasallara gerek yok vücudun dengesini bozabilir. Yine de siz bilirsiniz 🙏🙏

Bence iyi değil. Zaten bizim kadınların yumurtlama akıntısı uzayan şeffaf olan spermleri tüplere götürüyor vücudumuzda zaten olan bir şey. Doğalı varken o kimyasallara gerek yok vücudun dengesini bozabilir. Yine de siz bilirsiniz 🙏🙏
Katılıyorum ben de olsam kullanmazdım neticede yumurtlama akıntımız bu işlevi görüyor S sanata

X