2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

bizi aydınlat canım üstten atılıyor dimii başka türlüsünü düşünemiyorum. A Alinnnn küçükken anneme sülük atmıştım ama çok zeki bişey sülük. Tenin üstüne bırakınca Tedavi edeceği yerde dururdu
Evet evet hastalıklı bölgeyi kendi hissedip kendi tutunuyor pis kan dolduğunda da kendi kendini bırakıyor👌🏻
Herkese yakın gelmek zorunda değil tabiki biraz alternatif tıp yaklaşımı olumlu gelmeye başladı berkes aynı fikirde olamaz tabiki🤍

Ya fnd_50 fnd_50 doktordan randevu Bulsan keşke. Çarşamba da mı yok? Bu femara ve klomen türevlerinin ilk aydan sonra etkisi daha çok çıkıyor diye okumuştum forumlarda. Ne kadar bilimsel bilmiyorum ama üst üste kullanmak etkili olabilir gibi geliyor bana da.
Yok eylülün sonuna kadar dolu kuzum doktor randevusu yok bulamıyorum çok canım sıkıldı kaldım öyle.ulaşabilseydim aradan alır mısını diye soracaktım ulaşamadım bile.

Sülüğün tedavi edici etkisine inanıyorum zaten kuzum.. Yapan kişiler işin ehli insanlarsa olabilir. Aparat falan da tasarladıklarına göre herşeyi düşünmüşlerdir. Ne zaman yaptırma niyetindesin canım
Evet canım kızlar da öyle söyledi kontrol çizgiside çıkmıyor. Olsun vardır bunda da bir hayır nasip ne zamansa o zaman olsun inşAllah kasmaya kafaya takmaya gerek yok🤍

Kızlar hepsiburada epedy satıcısından freely gebelik testi aldım 10 lu. Normalde 60 tl idi ama 35 tl kupon verdi bana özel mi bilmiyorum bir bakın almak isteyen varsa. Bu arada Premium üyeyim hepsiburadada. Ay 25 liraya 10 test aldım hem de freely çok iyi oldu melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro S simurgggg almak isteyen kızlar bakın bir

Maşallah yaa ben burnu tıkalı zorla içtim kokusu fena geldi. Şükür pik olana kadar içtm kocam değerlendirme sonuna kadar
Kokusuna hiç bakmadım canım bende tıkayarak içtim ama tadında sıkıntı yok 😊 Koku alırsam içemem öyle bi huyum var 😅

Sülüğün tedavi edici etkisine inanıyorum zaten kuzum.. Yapan kişiler işin ehli insanlarsa olabilir. Aparat falan da tasarladıklarına göre herşeyi düşünmüşlerdir. Ne zaman yaptırma niyetindesin canım
2 ay önce hacemat yaptırdım çocuk için sonra ki seansta rahmime sülük takıcam dedi😱 korktum gitmedim 🤣

Ya bugün var ya mahvoldum çok yoruldum 9 dan saat 13:00 e kadar sınıf düzenledim temizledim çer çöp topladım başka okuldayım bu yıl. Berbattı ya. Eğitim öğretime hazır hale getirdim

Evet tabiki de önüne gelen yaparsa beklenmedik sonuçlar çıkabilir🤦🏼‍♀️
Hassas bi konu zaten rahim içine sülük konması🥹
Haftaya tarama hacamatım bitiyor haftaya öğrenicem sanırım sülüğünde günleri oluyormuş bakalım🤍

Kızlar hepsiburada epedy satıcısından freely gebelik testi aldım 10 lu. Normalde 60 tl idi ama 35 tl kupon verdi bana özel mi bilmiyorum bir bakın almak isteyen varsa. Bu arada Premium üyeyim hepsiburadada. Ay 25 liraya 10 test aldım hem de freely çok iyi oldu melisaa93 melisaa93 edahandro edahandro S simurgggg almak isteyen kızlar bakın bir
Abla bende öyle almıştım da hepsi bozuk çıktı ☹️ habire pozitif gösterdi aynı satıcı tavsiye etmem

Eklentiler

• Screenshot_2023-09-05-15-24-33-97_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg
    Screenshot_2023-09-05-15-24-33-97_8e92da805446de3460a04639a669955c.jpg
    43,5 KB · Görüntüleme: 45

Eklentiler

• IMG20230905152640.jpg
    IMG20230905152640.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 53
Sen ekstra neşe saçıyorsun bebeğim sana ne iyi gelecekse onu yap. Bu dönemde iyi hissetmek önemli ☺️
Bulucam inşallah kafamı oyalayacak bişeyler. Buraya girmesem de kafamda yine burası ya da burda neler öğrendiysem. Hesaptan çıkış yapıp yapıp tekrar giriyorum. Tiryakiler gibi oldum 3 gün dayansam biraz daha kolaylaşacak da😄

X