2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım buna benzer kullandım hatta hayıt suyunu bir ay otunu da üç aya yakın kullandım. Bilmem buralarda var mıdır sen adet olunca mı içmeye başlıyorsun.
Bu tür bitkiler uzun süre kullanılmamalı değerlerini düşürürsün çok tehlikeli iş yapmışsın adetin 2.günü içmeyen başlıyorsun 12. Gün bırakıyorsun içmeyi herşeyin fazlası zarar aman diyim

Bu tür bitkiler uzun süre kullanılmamalı değerlerini düşürürsün çok tehlikeli iş yapmışsın adetin 2.günü içmeyen başlıyorsun 12. Gün bırakıyorsun içmeyi herşeyin fazlası zarar aman diyim
Evet öyle yani 😅 adetin ilk günü başlayıp 8 gün içtim bir ay derken her adetimde içtim demek istedim yanlış oldu.

Bu çok mantıklı bişey. Ben de mi yapsam? Çünkü bi ara hesabı mı dondursam diye düşündüm sonra vazgeçtim ilerde lazım olur diye. Zaten ben pek fazla etiketleneceğimi sanmıyorum benim için de iyi olur.
Sen ekstra neşe saçıyorsun bebeğim sana ne iyi gelecekse onu yap. Bu dönemde iyi hissetmek önemli ☺️

Hayır hayır alma yapma ben bak korkarım ben o ismi koyarak başta hatanyaptım bende defalarca negatif gördüm 1 senenin sonunda eşimin doğumgununde teste pozıtıf gördüm ondada kimyasal düşük yaşadım ama Allahım sınıyordur vakti zamanı vardır dedim rabbim en hayırlısını en güzel vakitte verir lütfen üzme kendini modunu düşürme❤️❤️❤️🙏🙏🙏
2 bucuk senedir her ay bir umut kim ne dediyse onu yaptık ne önerdiyse onu yedik ona gittik onu yaptık her ay başka umutlandık sağlık problemi olarak sebepli sıkıntılı süreç yüzünden olmaması baska sebepsiz sıkıntısız olmaması bir başka iki türlüde aynı yani. Şuan herhangi bir sebep bulunmuyor eşimdede bendede oyuzden kim ne derse umutlanıyoruz ama yoruldum gercekten maddi manevi yıprandık ilk olacak daha

İnşallah birbirimize manevi destek ola olaa hepimiz hamişliğe erişcez canım🌸 Ben rahim içi sülük olayını hiç duymadım ama genel olarak sülüklerin çok iyi olduğunu biliyorum. Basur için sülük yapan ve sonuçtan çok memnun kaldığını söylemiş bir yakınım var. Rahim içine nasıl yapılıyor sülük 🙈
Yani aynı doktor alttan muayene etmesiyle aynı ley. Rahim bölgesini aparatla açıp içine sülük konuyormuş ben 5-6 tane diye okudum kişiden kişiye göre değişiyormuş sayısı. 20 dk içinde de(buda kişiden kişiye değişir muhtemelen) sorunlu bölgeyi kendileri pis kanı çekip ışık tutunca düşüyorlarmış. Evet ilk duyunca korkutucu geliyor ama nedense doğal olan şeylere yönelmek daha mantıklı gb geliyor bana.

Evet öyle yani 😅 adetin ilk günü başlayıp 8 gün içtim bir ay derken her adetimde içtim demek istedim yanlış oldu.
Birde şunu şiddetle tavsiye ederim bir dene birşey kaybetmezsin 🙏🏻 bunu bana atan arkadaşımın 3 arkadaşı bununla hamile Kalmış oda kullanmaya başladı bu ay bana resmini atmıştı ben başka kürler yaptığım için alıp kullanamadım

Eklentiler

• IMG-20230905-WA0000.jpg
    IMG-20230905-WA0000.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 40
2 bucuk senedir her ay bir umut kim ne dediyse onu yaptık ne önerdiyse onu yedik ona gittik onu yaptık her ay başka umutlandık sağlık problemi olarak sebepli sıkıntılı süreç yüzünden olmaması baska sebepsiz sıkıntısız olmaması bir başka iki türlüde aynı yani. Şuan herhangi bir sebep bulunmuyor eşimdede bendede oyuzden kim ne derse umutlanıyoruz ama yoruldum gercekten maddi manevi yıprandık ilk olacak daha
Çok haklısın hiçmkolay süreçler değil ama elbet birgün o güzel duyguyu tadacağız🙏🙏

Kızlar size bi haberim var ❤️ ben tesettüre girdim. Sevincimi sizinle de paylaşmak istedim. Biliyorum gebelik grubu ama siz de benim için önemlisiniz haberiniz olsun dedim 🩷
Ayy çok çok sevindim kuzum Allah kabul etsin🙌🏻☺️bende 3 senedi tesettüre girdim her kes şaşırmıştı ama o kadar bana iyi geldiki sanada çok iyi gelicek🙌🏻☺️

Birde şunu şiddetle tavsiye ederim bir dene birşey kaybetmezsin 🙏🏻 bunu bana atan arkadaşımın 3 arkadaşı bununla hamile Kalmış oda kullanmaya başladı bu ay bana resmini atmıştı ben başka kürler yaptığım için alıp kullanamadım
Tamam adet olunca alayım inşAllah canım. Hiç umutlanmakta istemiyorum. Vücudumu dinlendircem hayıt suyunu aldıktan sonra olmazsa bir ay kendini bir toparlasın

Kızlar hepinizi yeni yeni tanıyorum ama çok sevdim hepinizi ve yaklaşımınızı🥹❤️
Diğer kızları hamiş diye etiketlemiyorum yoksa onlarda çok tatlılar ne sorduysam yardımcı oldular🤍
Burda okuduğum kadarıyla genel olarak tedavi süreçlerinden geçip ilaç kullanıyorsunuz. İnşAllah saçma gelmez size ama rahim içine sülük koydurmayı hiç düşündünüz mü?
Kendime hacamat yaptırıyorum yapan kişi rahmine sülük koydur dedi nasip olursa yaptırıcam inşAllah. İntden baktığımda tüpü tıkalı olanları,miyomları ve kisti olanların sülük sayesinde hepsinden arındığını gördüm.
Hiç denediniz mi?
melisaa93 melisaa93 @IADK @edahandro @tweeetyyy fnd_50 fnd_50 Zumruduanka96 Zumruduanka96 genc-anne genc-anne @The Little Mermaid
Yok hiç denemedim kuzum ve ilk kez duydum. Rahim filmi çektirdim temiz çıkmıştı o yüzden sanmıyorum yaptıracağımı öyle bir şey🙈🙈

Sen ne zaman regl olacaksın canım

Tamam adet olunca alayım inşAllah canım. Hiç umutlanmakta istemiyorum. Vücudumu dinlendircem hayıt suyunu aldıktan sonra olmazsa bir ay kendini bir toparlasın
Her şey inanmaktan geçer önce Allah'a sonra bitkilere güven 🙏🏻 bitkiler destekleyicidir zaten dinlendirmene gerek yok kendini 7-15 gün ara yeterlidir.

Arkadaşlarım doktordan çıktım. Öğrendiklerimi anlatıyorum hepimizi ilgilendiriyor diye düşünüyorum.
1. Femara klomen ikisininde kist açısından bi farkı yok. İkisi de yumurta geliştiricidir. kistin olacağı varsa hangisini kullanırsan kullan kist olur dedi
2. Takviye vitaminler için; kendisinin vitamine karşı olmadığını, kullanmanın zararı olmadığını, psikolojik olarak da bana iyi geliyorsa içibeliceğimi söyledi.

Bana gelecek olursak. Bu ay femara kullanacağım, yumurtalar uygun olursa aşılama olacağım kızlar. melisaa93 melisaa93 fnd_50 fnd_50 @Pkolu_anneadayi
Hadi hayırlı olsun inşallah kuzum inşallah bu ay güzel sonuçlar alacaksın inanıyorum ben. Benim doktor işi yattı. Ulaşamadım bir türlü doktora.. bu ay da kendi çabamla bir şeyler olacak artık…

Yani aynı doktor alttan muayene etmesiyle aynı ley. Rahim bölgesini aparatla açıp içine sülük konuyormuş ben 5-6 tane diye okudum kişiden kişiye göre değişiyormuş sayısı. 20 dk içinde de(buda kişiden kişiye değişir muhtemelen) sorunlu bölgeyi kendileri pis kanı çekip ışık tutunca düşüyorlarmış. Evet ilk duyunca korkutucu geliyor ama nedense doğal olan şeylere yönelmek daha mantıklı gb geliyor bana.
Sülüğün tedavi edici etkisine inanıyorum zaten kuzum.. Yapan kişiler işin ehli insanlarsa olabilir. Aparat falan da tasarladıklarına göre herşeyi düşünmüşlerdir. Ne zaman yaptırma niyetindesin canım

Kızlar yardımcı olur musunuz🥹
İlk defa ovülasyona başladım. Sadece dün yapamadım. 2 saat önceden sıvı alımını kesiyorum sadece 2 damla damlatıyorum ama sürekli sıkıntılı çıkıyor niye böyle oluyo yardımcı olur musunuz?
İdrar yolu enfeksiyonu olduğum için dün gece toz şase ve motiflor fitil kullandım. Alakası olabilir mi?

@IADK melisaa93 melisaa93 fnd_50 fnd_50 @edahandro @tweeetyyy
Maalesef testlerin bozuk görünüyor kuzum

X