2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım inşallah çok sağol umudumuzu hiç kaybetmeyelim allahın izniyle alıcaz güzel haberlerimizi

Nasıl kızlarsınız siz ayıp ayıp insan bir söyler bende sandımki bende sorum var isimleri unutuyorumAma rüyana artık susuyorum
Yok kuzum sende sorun yok şuan hamile olsam anca 10 kişi etiket yapabiliirm aklımda olan ama benim listem çok kabarık yazmak zorundayım

İnşallah gerçek olur bu rüyalar artık ben de arada görüp hevesleniyorum habercimi diye ama gelen giden yok

Eşime yumurtlamaya kadar kaliteli yumurtlamam için stres olmamam lazım diyorum yumurtlamadan sonra ya suan hamileysem strese gelemem diyorum Allah affetsin ama doğru degil mi
Ben de markete gittiğimizde her şeyi eline tutuşturuyorum hamileyim canım taşıyamam diyorum daha şimdiden böylesin yandım ben diyor

Ay hadi inşallah

Eşime yumurtlamaya kadar kaliteli yumurtlamam için stres olmamam lazım diyorum yumurtlamadan sonra ya suan hamileysem strese gelemem diyorum Allah affetsin ama doğru degil mi

Hahhahha aynen bende öyleyim. Bence doğru
Hatta kedimiz var bizim ben işi büyütüp kedinin tuvaletini temizlememem lazım diye kedinin tuvaletini de komple eşime kitledim

Ben de markete gittiğimizde her şeyi eline tutuşturuyorum hamileyim canım taşıyamam diyorum daha şimdiden böylesin yandım ben diyor
Şimdi sen yazdın aklıma geldi..hamileyken ne olmaz hepsini etmişimhaberim olmadan ve + çok kötü grip olduğum için günde kaç bardak sıcak çay..genelde sıcak çay olmaz ve düşük yaşayanlar çaydan uzak olmalı..gitdim bouling oynadım..çok büyük market alış verişi yaptık geçen ay mecbur eşime yardım etdim..Abur cubur yedim çok fazla..normalde çocuk için yemem ay daha neler neler

Canım hiçbir şey olmaz Allahın izniyle Allah 40 gün bebeği korur derler benim arkadaşım geciktiğini fark etmemiş hoplamış zıplamış manyak ağır kaldırmış sigara içmiş ne varsa yapmış şimdi 4 yaşında çocuğu

Perlitik canimm duygular karşılıklı valla.. ilk defa o kagida ihtimalleri yazdığın gün cok hosuma gitmisti o zaman daha yeni düşük yapmistim. Kafam dumanliydi. Kendimden daha cok istemistim senin gebe kalmani insallah sağlıkla tekrardan da yasayacaksin. Benim de kimse bilmiyor istedigimi ya.. her duygu icimde patliyor. Dusuk yaptigimda bile esimden baska kimsenin haberi olmadi. Allahtan buraya yazıyoruz da rahatliyoruz

Bence gitmelisin doktora canım belli çok basit bir çözümle hamile kalırsın

S simurgggg hoşgeldin canım hormonlarına baktırmadıysan mutlaka baktır derim bir görün bakalım doktora genel muayene etsin için rahat olsun en azından.
Kuzucum mart ayinda oylesine bir baktirmistim hormonlar iyiydi. Yumurtalarin da iyi demisti. Iste ona güvenerek daha da dusmedim ustune. Bakalim olmadi yaz bitimine kadar hala gebe kalamazsam gideyim

Hoplama zıplama bendede oldu zaten ben eşimle çocuk gibiyiz bir birimizi kovalamaktan bir hal oldu bana..en çok ben uğraşıyorum onunlaİn şa Allah canım bir şey olmaz

Sen ne güzel bi topic kurucususun, olumlu enerjinle çok güzel haberler gelecek bence topicten Bana gelince bu ay çok istemiştim bazı sebeplerden dolayı ama her şeyden önce en hayirlisini istiyorum ben, tabiki üzüldüm ama gelirim kendime, Allahım hepimiz için en güzelini en doğru zamanda nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…