2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aşkım az önce çok afedersin idrarın koktuğunu duydum ve ıkınırken kasıklarım sancıyor. Afedersin açık açık yazdım. Bu bir belirti mi?
İdrarımda koku yok ama ben enfeksiyon olarken bende koku vardıkasıklarda ama sancı var canım

Ben de öyle yapmıştım kapatmıştım direkt aralıkta inşşşşşalllah bu ay açarsın kuzummmm kendi imzanı , koc burcu bebesiiiii vesile olur buna

İdrarımda koku yok ama ben enfeksiyon olarken bende koku vardıkasıklarda ama sancı var canım
Enfeksiyon belirtim falan yok öyle yanmadır şeydir. İşte kasıkalrımda bi hassasiyet var. Az bişey yediğimde karnım davul gibi şişiyor. Dün akşam biraz fazla yemişim nasıl şiştim nefesim falan daraldı çok zorlandım. Bide şimdi bu koku ve ıkınırken sancı olması

Kürtaj sonrası 2 reglim kaydı canım bu ay akintimdan doğru anladiysam eski düzene döndüm. Ovulasyon takibi yapmadım dün akşam ve bugün akintim koyu kivamlasti yumurtam tahminim gibi ctesi çatladı demekki. Ağrım da o yöndeydi cuma ve ctesi değerlendirdim pazar degerlendiremedim bugün de yumurtam gitti bitti ama öylesine degerlendirdim. Aynen sebze meyve enerji vitamin ver bol bol vallahi ctesi boynum öyle tutuktu ki afedersin yattım kaldım öyle mecburi gibi oldu çok çirkindi ama boş geçsin istemedim.

Canım eğer gebelik yoksa ve bu kadar adet gecikdiyse zaten senin şişmen normal yani sökülemiyorsun ondan.bende gecikmede mide bulantıları göğüslerimin acısından uyuyamıyordum.Yanma olmaya bilir..sık idrara çıkıyormusun?

E nabiza düşmediği zamanlar hastanenin bilgi işlemini arayıp onaylatinca e nabiza düşüyor

Yaaa yarın arayayım canım eşim de çok merak ediyor. İkimiz de yıllık izinden döndük bu hafta aşırı yoğunuz. Benim tüm proje denetimlerimi bu haftaya almıştım çıkmam imkansız. Bir de İzmir seyahatim olacak perşembe cuma. Eşim bir yolunu bulup alacağım dedi onun da benim de iş yerime çok ters hastane. Yarın bilgi işlemi arayıp yükler misiniz mi diyeceğim

Evet canım kullandım geçtiğimiz ay bende pembe kutulu toz olandan almıştım Ama şansıma kist olan yumurtalıktan yumurtladım. galiba çok kaliteli bir yumurta değildi yada o tüp tıkalı o yüzden olmadı Bu ayda tekrar kullanıcam inş nasip olur Günde bir kez öğlen vakitlerinde genelde kahvaltıdan sonra içiyorum. Bunu kullanıp hamile kalan çok olmuş İnşAllah sana da nasip olur

Bende pcolu değilim ama doktor kendisi verdi bilerek

Yok canım sık çıkmıyorum. Doğru diyorsun ben herşeyi gebeliğe bağlıyorum ama dediğin gibi şişkinlik olması çok normal

Boşver çok iyi yapmışsın canım ihtimalleri kaçırmamak gerek,inşallah güzel haberi alicaz ilk regl korununca normal gününde gelmişti ikincisi kaydı şimdi üçüncüsü nasıl olacak bilemedim takip ediyorum bakalım inşallah bu hafta çatlar da ben de geri sayıma gecebilirim

Yok canım sık çıkmıyorum. Doğru diyorsun ben herşeyi gebeliğe bağlıyorum ama dediğin gibi şişkinlik olması çok normal
Ben bir kaç defa enfeksiyon olmuştum biri yanma kaşıntıyla gecirmiştim..birinde ama sadece sık idrara istiyordum hepsi ilişkiden sonra hiç kalkmadığım için oluyordu..1 saat uzanınca sonra idrara gidince olmadı bende.Seni çok iyi anlıyorum canım insan gebeliğe bağlıyor hep

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…