2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim doktorum olmasa başka doktora görünürüm ve ya hiç görünmem beta vererimki o stresten kurtulmak için hiç sabr edemem..neqatifse diyorum zaman kayb etme başla çalışmalara
Aman bee oldu olacağı kadar 4 sene sonunda koyverdim artık 2 gün daha zaman kaybetmek bişey değil artık

Cnm bnım çok saolasın
Bnde yazlıktayım
Tavsiyem yaz dönemini kafan rahat geçirmen, bn ilişkiden sonra bile yatmadım, wc gittim düşün,
Yaz sezonu dinlen, güzel şeylerle meşgul ol, kafanı dağıt..
Beklenmedik anda olablıyor hersey

İnofolic verdi canım benim doktor. Sen al kullan folik asit kıllanıyorsan onu bırak inofolic kullanmaya başla. İçinde inositol var yumurta gelişimini kalitesini artırıcı
Ya tam da bunu sordum bugün. İnofolic duydum yumurta gelişimine hamile kalmaya yardımcı oluyormuş doktora danışmadım ama takviye olduğu için sıkıntı olacağını düşünmüyorum folik asit sonuçta. Kendim aldım trendyolda sipariş verdim. Bu ay da onu deneyeyim bari sen nasıl kullandın canım günde kaç tane? Pembe kutu sipariş verdim ben

Pkolulara öneriliyor canım yumurta kalitesini artırıyor. Bir ara kullandım şimdi yine inotisol içeren gynopol kullanıyorum.

Kız 50 günden fazla olduhayır pes etmek yok duymayım beni tek koymayın gelin sizde
Aşkım ben Mart anneleri konusunu takibe aldım bile normalde anneler grubuna girmem anneler gruplarına.
diyorum ya çok fazla havaya girdim Allah sonumu hayır etsin inşallah

Pkolulara öneriliyor canım yumurta kalitesini artırıyor. Bir ara kullandım şimdi yine inotisol içeren gynopol kullanıyorum.
Hiçbir doktor pcolusun demedi bana canım ama 15-16-17-18-20 bu civarlar yumurtladığım oluyor çok sağlıklı mı bilemicem yumurta gelişimine destek olsun diye aldım umarım işe yarar ya her yolu deniyoruz bakalım

Kız 50 günden fazla olduhayır pes etmek yok duymayım beni tek koymayın gelin sizde
Aşkım az önce çok afedersin idrarın koktuğunu duydum ve ıkınırken kasıklarım sancıyor. Afedersin açık açık yazdım. Bu bir belirti mi?

İyi yapmışsın canım yani sadece pkolular kullanıcak diye bişey yok tabi yumurtalarını kalitesini artırır. İnşallah vesile olur bu ay alırsın kucağına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…