2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Valla siz burda benim ailem oldunuz iyi günümdeyse kötü günümdede sizinle paylaşıyorum hepiniz hakkınızı helal edin Allah razı olsun sizden 🥺🥺🙏🙏
Canim Allah annenin şifasını versin uzakta olub hep onları düşünmek ben biliyorum çok zor.İn şa Allah atlatır.Allah yardımcisi olsun🙌🏻🙌🏻

Bat'ına ne yazalım. Bence kullanmaya devam et duphastonu ve bırakma. Gebelik oluşursa tutunmasını sağlıyor bebeğin. Doktorum bana reglin tam 16. gününde başlayacaksın sabah akşam içeceksin demişti. Hap bittikten 3-4 gün sonra regl oluyorum.
Hadi ya ben korktum bat gectikten sonra başladım içmeye beş gün içtim iki gündür ara verdim sancılarım var ama bilmiyorum kahverengi akıntı da gelmis

Aşkım gittim bu sabah ama kan veremedim doktor sistemini kuramamış ya. Yarından sonra randevum var doktoruma ama belki yarın sabah tekrar sağlık ocağına giderim
Sağlık ocağına gitsen cevab hemen çıkıcakmı..ben hiç orda betaya baktırmadım bilmiyorum

Sağlık ocağına gitsen cevab hemen çıkıcakmı..ben hiç orda betaya baktırmadım bilmiyorum
Ya hastane de yakın aslında ama doktorumun hangi günler hastanede olduğunu bilmiyorum daha önce bir kaç gün gittim yoktu o yüzden. Bana sıcak dokunuyor hemen hastalanıyorum o yüzden randevulu gideyim ki boş dönmiyim diye

Ya hastane de yakın aslında ama doktorumun hangi günler hastanede olduğunu bilmiyorum daha önce bir kaç gün gittim yoktu o yüzden. Bana sıcak dokunuyor hemen hastalanıyorum o yüzden randevulu gideyim ki boş dönmiyim diye
Benim doktorum olmasa başka doktora görünürüm ve ya hiç görünmem beta vererimki o stresten kurtulmak için hiç sabr edemem..neqatifse diyorum zaman kayb etme başla çalışmalara🤭🤭

Benim akıntım 2 temmuz öğle saatlerinde kesildi. Kesilince çatladı olarak düşündüm ben. Doğru değil mi bu? Seninki ne zaman kesilmişti?
30 haziranda akıntım oldu ve bitti ertesi gün gelmedi. Kimininki akıntı olduğu gün çatlıyormuş kimininki ilerleyen günlerinde, bilemiyorum 🤷‍♀️

Canım hamilesin 😍 bu göbek çevresi ağrısı hamilelerde oluyor diye biliyorum. Umarım bebiş vardır. Bata kaç gün kaldı? Beş mi? Beş test aldığına göre 🥰
Yüzümü nasıl güldürdün😍 1 saattir daha da arttı inanılmaz bir ağrı var tarif edemiyorum. 4-5-6 gün bu aralıklarda olur diye düşünüyorum yani inşallah olmaz 😂

Tatildeyken aldığım en güzel haber olabilir misinnnnnn😍😍😍😍😍 aşırı mutlu oldum aşırıııııııııı♥️♥️♥️♥️ naptın kuzum beni mazur gör adet de olunca çok giremedim tatildeyim kafa dağıtıyorum diye 🙈🥰

X