2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya kızlar ben ne yaşıyorum bana bi deyin hele ya
Kafayı yiyecem çok kaptırıyorum kendimi biliyorum regl olduğumda alt üst oluyorum sonra ama kendimi alıkoyamıyorum.
Şimdi baya baya kendimi hamile sanıyorum hani arkadaşlarıma falan yazasım geliyor 53 gündür geciktim işte şu belirti var böyleyim falan diye ne bileyim anneme söylemek istiyorum az önce komşuma karşılaştık apartmanda ona söylemek istedim zor tuttum kendimi içimde bir mutluluk var sanki hamile olduğumu öğrenmişimde saklıyormuşum gibi hissediyorum çok saçmalamaya başladım artık iyice.
Ben normalde 4 senedir doktora gitmelerin olsun tedaviler falan kimseye bahsetmedim. Hep eşimle gittik geldik. Psikolojik açıdan çok yıprandım. Son 1 senedir hep kendimi toparlamaya çalışıyorum tam toparladım derken tekrar o çukura düşmek istemiyorum.

Test yapmalısın bence canım sonucu net şekilde görmek sana iyi gelecektir Eğer negatifse adet söktürücü mü kullansan acaba

Cnm bnce hiç dillendirme kımseye
Adetının geciktiğinide söyleme, bebiş istedıgını bildiklerınde soruların, beklentılerin ardı arkası kesılmıyor

Bnım 3 düşüğümü annem bılıyor, okuldaki grup arkadaslarımız var 7-8 kişiye soyledım
Sonra çok pşman oldum tabii
Her düşük oldugunda söyledim, grek yok
Şimdikini kımseye demiyorum, sadece annem ve eşim bılıyor

Test yapmalısın bence canım sonucu net şekilde görmek sana iyi gelecektir Eğer negatifse adet söktürücü mü kullansan acaba
Ya sağlık ocağına gittim sabah doktorlar yokmuş yerine görevlendirilen doktor da henüz sistemi kuramadım falan dedi kan alamadılar. Çarşamba randevum var. Ya test alacaktım ama utanıyorum artık eczaneden almaya artık bide negatif görmeye artık tahammülüm yok.

Evet canım tam olarak bundan korktuğum için 4 yıldır kimseye söylemedim şimdi de aynı sebepten dolayı tutuyorum kendimi.
Ama içimde anlamadığım bi his var söylemek istiyorum. Geciktim hamileyim galiba şu şu belirtilerin var diye

Ama ne alaka yani negatif çıkacak yine yani 4 yıldır bi kez bile pozitif olmadı.

Ben de anneme ve iki arkadaşıma bahsettim. Annem sürekli doktora git falan diyordu artık onu terslemeye kalbini kırmaya başlamıştım. Sonra tatlı dille anlattım süreci ve zaten tedavi gördüğümü ama işte beklentiye girersin merak eder olmadı mı noldu diye sorarsınız diye kimseye anlatmadım dedim sağolsun o günden beri hiç darlamıyor sormuyor destekliyor biri bana sorduğunda hemen araya giriyor işte doğudalardı düşünmediler hiç falan diye

Ah kuzum ben 4 sene değil ama 15 aydır bu anlattığın gibiyim. Her ay negatifime bakıp, tamam hazırım, adetim gelince ağlamayacağım diyorum, adetim gelince sanki hiç hazır değilmişim gibi ağlıyorum, kimseye de anlatamıyorum, anlatmak da istemiyorum. Sadece bir arkadaşıma anlattım o da pek yardımcı değil aksine beni panikletiyor, keşke anlatmasaydım diyorum. Sen yine gücünü koru, bunca yıldır anlatmamışsın anlatma. Umarım vardır ama Allah korusun bebiş yoksa insanların söyledikleri çok yıpratıyor. Dolu dolu hamiş haberini al, işte o zaman herkesle paylaş kuzum. İnşallah Allah büyük Bebeğin Seninledir Canımm

Hanımlar ben de bu sabah idrar testi yaptım silik çıktı regl 2 gün geçti geçen ay kimyasal geçirdiğim için kabin vermekten korkuyorum kimyasaldır diye. Sizce ne zaman vermeliyim ne zaman versem kesin sağlıklı hamilelik diyebiliriz

Canım ben senin yerinde olsam hemen Hall ederim bu işi..dün dedim ya 17 gün gecikmem vardır kandan 2 defa verdim kesin neqatif olunca rahatladım resmen ve masajla söküldüm ama çok stresli oluyorsun adet gelmeyince.50 günden fazla oldu sende

Gel sarılalım inşallah benim de heyecanla herkese söyleyebileceğim zamanlar olur aşkım. Kuzum bende bunsürein başından beri sen gibiydim sonra işin boyutu değişti psikolojik olarak çöktüm ağlama atakları başlarda regl olunca olurdu sonradan sürekli sürekli olmaya başladı eşim bi çocuğa gülümser ben evde 3 gün ona ağlardım. Yan komşumun küçük kızı var çok seviyorum duvarlar çok ses geçiriyo kız ağlayınca sesini duymaya tahammül edemiyordum. O ağladıkça ben ağlıyordum. Benim evimde hiç bir zaman böyle bebek sesi olmayacak gibi geliyordu.

Kan vericen canım artışı takip edicen.İn şa Allah kimyasal olmaz

Aşkım gittim bu sabah ama kan veremedim doktor sistemini kuramamış ya. Yarından sonra randevum var doktoruma ama belki yarın sabah tekrar sağlık ocağına giderim

çok iyi anlıyorum seni İnşAllah en kısa zamanda sağlıkla nasip olur doya doya yaşarız hepimiz bu mutluluğu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…