2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok şükür canım iyi olmasına çok sevindim. İnşallah test sonucu da çok güzel gelir kafanız rahat eder.

melisaa93
Canım hiç böyle düşünüp üzülüp yıpratma kendini. Eşin seninle, seni sevdiği için evlendi. Sanki çocuğunuzun olması imkansızmış gibi konuşuyorsun.
İkinizde de sorun yok diye düşünüyorum elbette vakti geldiğinde olacak Kendini böyle strese sokarsan üzersen dahada geciktireceksin bu durumu o yüzden pozitif olmaya çalış lütfen
Bak ben ilk gebeliğimde tam 1 sene sonra hamile kalabilmiştim. Önümüzdeki aya inşallah sıkıca çalışıp çift çizgiyi göreceksin umudunu kaybetmek yok

Freely mavi test icin link var mydi kizlar. Bir kere aldim mavi gelmemisti. Simdi hic bir yere guvenemiorum. Ya da artimed t1 t2 olan icin

Canım ölçüm ultrasondan ultrasona değişiyor, ayarıyla alakalıymış. Ben ilk İstanbul'da gittiğimde ölçtüğü ile Konya'daki doktorun ölçtüğü farklıydı. Doktor makinenin ayarıyla alakalıdır dedi hatta ayarı değiştirip başka bir değer söylemişti. Bebiş iyiyse, her şey güzel olacak

İnşallah kuzum ya yavaş büyüyor olabilir dedi. Yemek yiyemediğim için mi diye düşünmeye başladım. Sağlıklı hiçbir şey yiyemiyorum sürekli salatalık
Bunu da kafana hiç takma bebişler alması gerekeni bir şekilde anneden alıyor. Ben kızımda bir iki kustum ve o kadar düzenli besleniyordumki iş arkadaşlarım sen bu gidişle dişli bir bebe doğuracaksın diyorlardı ama kızım 3200 doğdu, oğlum da ise 4 aya bilfiil kustum 5 kilo verdim ama oğlum 3450 doğdu....

Kuzum bence hamişsin zaten ve bence dünkine varanla farklı görünüyor test gerçekten görüyorum

Öyle mi diyorsunuz kızlar teşekkür ederim bu ay çok farklı geliyor inşallah olur ya kasıklarım ağrıyor tam zamanında yumurtam catladı sürekli idrara çıkıyorum halsizlik de var o yüzden üzüldüm bir an

İnşAllah canım Vakti gelince olacak biliyorum Bu ay çok umutlanmıştım ondan üzüldüm

Oyyy maşallah kuzum inşallah ben de sağlıklı bir bebiş doğururum evet benim de diğer ölçümler İstanbul bu Samsun. İnşallah bebeğim hep iyi olsun

Aa iyi o zaman. Simdi ihtimal daha da kuvvetli
Ben de ona şaşırıyorum. Ama şu var bence. Klomen kullandım üç yumurtam oldu kaliteden de Progestan mı artıyor artık bilmiyorum önceden asla bu kadar yüksek değildi genelde 36.7 36.8 arada 36.9 olurdu. Hiç 37 görmemiştim bu ay 3 kez 37 gördüm. Yani testler de negatif. Bilmiyorum bekleyeceğiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…