2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın herkese

melisaa93 canim benim hayal kırıklığını anlıyorum hepimiz aynı yollardan geçiyoruz ama hiçbir şey icin geç değil kendini uzmemeye çalış. Hersey allahtan hem bat günün bile gelmedi daha umudumuzu yitirmeyelim
melegim can kan testiyle tescillenmiş oldu bebisimiz sağlıkla katlanarak artsın

Kızlar günaydın
Adetim ilk defa 3 gün sürdü, bitti şuanda.
Ovülasyon testide 2 gün sonra elimde olucak tahmini.
Bi sıkıntı olur mu 2 gün sonra başladığımda?

Sen güçlü bir birisin bu çok belli oluyor , ve seni çok iyi anlıyorum bende 3 senedir hamile olmayınca senin gibi düşündüğüm zamanlar oluyor, hem sen hamile de kalmışsın canım demekki kalabiliyorsun..

Bebeğimi kaybettiğimde sanki benim yüzümden olmuş gibi davrananlar yüzünden yaşıyorum bu duyguyu. Zaten çok büyük travma yaşıyordum onlarda sağolsunlar bilinçaltıma bunu yerleştirdiler
O nasıl bi zihniyet ki seni suçlar Allah inancı olan aklı başında insan bunun Allah tan geldiğini bilir.böyleleri için zihnini bulandırma ciddiye alıncak birileri değil.Sende sakın kendini suçlama.Ne hayatına hakimsin ne de tamamen çaresizsin demiş Şemsi Tebrizi.senin çabanı eşinde sende Allah ta görüyo hamile kalmışsın yine kalıcaksın sağlıkla ilerlicek.bildiğim kadarıyla tedaviye yönelik bişeyiniz de olmadı tıp çok ileri canım herseyin caresi var

Öyle tabiki ama işte bazen bu düşünceler içinde kayboluyoruz. Bende hep çıktım yine çıkarım İnşAllah

Sağol bebeğim İnşAllah bu son üzüldüğüm ay olur

Senin de olacak bebeğim. İnşAllah sağlıkla kucağımıza alacağımızı gebelikler nasip olur

Öyle tabi canım bana bunları yaşatanlara haddini bildirdim ama yinede bir kere aklıma girdiler. İnşAllah yeni ayda nasip olur

Öyle tabi canım bana bunları yaşatanlara haddini bildirdim ama yinede bir kere aklıma girdiler. İnşAllah yeni ayda nasip olur
Allah a havale et canım hamile kaldığında bu düşünceden uzaklaşıcaksın zaten sadece minik bi süreç.bu ay olmazsa diğer ay kesin senin bence. Ben hep takip ediyodum eskiler bir bir gidiyor

Çatlama canısı da sanki silinmesi gerekirken oluşan bir çizgi var gibi
Benimde dün sekizinci gündü yaptım böyle çıktı en güzeli bence adet gününü beklemek böyle kendinizi yipratiyoruz anın tadını çıkar canım boşver ben düne kadar ağlıyordum Allah'a karşı gelmek gibi bişey Rabbim bilir ne zaman vericegini hepimiz boşuna kasiyoruz aslında testlerde çizgi aramak yerine Rabbime dua etsek daha hızlı olucak hersey ben daha adet olursam inşallah olmam ama ne ovulasyon alırım nede gebelik testi ben istedimi yapım olmiycahi varsa olmaz zaten takmıyorum artık sende kendini rahat bırak derin nefes al aç evde müziğini göbek at bebiş stresli ni anneye gelmek istemez bizede supriz olsun

Testim negatif çıktı benim için bu ayda olmadı. O kadar belirtinin sebebi ne anlamadım.
Canım biliyorsun ki daha erken hemen olmadı diye kendini şartlama her an dönebilir testin

kelin merhemi olsa başına sürer hesabı, ben de test yaptım negatif üzülmüyorum yok üzülmüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…