2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kesinlikle çok masraflı bir süreç ☺️ Aileler destek olursa hafifliyor insan. Ay bu konuda çok doluyum azcık içimi dökeyim😂 Biz de hazırlık yaparken benim ailem her şeyimize destek oldu neye ihtiyacımız varsa atladılar biz alalım diye. Eşimin ailesinin durumu da iyi olmasına rağmen hiç oralı olmadılar. O dönem o kadar sinir oluyordum ki bu duruma. Eşim en küçükleri ve 4 ablası 2 abisi var. Belki çok torun var diye pek oralı olmadılar diye düşünüyorum ama insan biraz düşünceli olur. Ablalarına her konuşmamızda laf soktum ailem şunu aldı teyzemler bunu aldı kardeşim şunu aldı diye ama şunu da biz alalım demedi hiç biri. Onlar almasa da alacak gücümüz var çok şükür ama kendi ailem yaparken onların yapmaması batıyordu bana. Hatta kv bir gün konuşurken kocasına bir çeyrek alda torun doğunca takarız dedi ben şok oldum ya insan torununa el gibi çeyrek mi takar.kendi annem bebeğimizi kaybettiğimiz halde ben torunuma takacaktım onun niyetineydi diye yine kat kat fazlasını taktı. Eşime de söyledim bu durumu çok şaşırdı. O da biliyor benim derdimin maddiyat olmadığını. Sadece iki tarafı kıyaslayınca eşim tarafından bize verilen değere üzülüyorum.
Geriden gelitorum sorry kızlar. Kız çeyrek ne ben yeğenime çeyrek taktım 🤣🤣

Günaydınnnnn, yeni bir haftaya girdik. Umarım bu hafta da bolll bolll güzel haberler alacağımız bir hafta olur. Bu sabah gebelik testi yapacaklar ne durumdasınız acaba? 🥰

Kızlar siz ne durumdasınız 🥰 var mı gelen giden. Beni güncellemeyi unutmayın. 🤓

@bhykrttl @Pkolu_anneadayi @beun8 @fiyonaprensesolan @doga @Deniz_61 @Cancanyus @babytoys @cey3406 @reyhani500 @Boldi @Madame butterfly @halles @cnlrm @YILDIS IADK IADK

Ben baş ağrısıyla uyandım böyle uyandığımda genelde adetim de başlar. Günüm geçmeden test yapmama kararı aldım, uygulayabilir miyim emin değilim😄

Adetten hemen sonra başlanır normalde ama döngün kısaysa başla
Bnım gbı 30-35-37 günde bi oluyosan, bn 13. Gun başlarım mesela, zaten adetım 10 gün sürer.

İlk idrarla yapılmıyor. Gun içinde 1 kez aynı saatlerde yapmaya dıkkat edersın
Teşekkürler. Benim bazen 25 günde bazen 35-40 günde . oldukça dengesiz zaten :KK70:

Öyle ama canım ben taktım annem doğum parası götürdü 3 çeyrek parası nerdeyse. Babamda giderken dolar taktı çocuğa. Yeni doğan takımına kadar aldık. Kendileri bilir boşver.
bizde ilk yegenime kız diye annemler altın künye yaptırmıştı koluna bende kıyafet falan büssürü bişeyler almıştım diğer abiminkininde yine ilk çocuguna aynı şekilde onunki erkek diye onada altın yıne kıyafetler herşeyini almıştık bize kimse yapmaz sanmıyorum 😅😅

Öyle ama canım ben taktım annem doğum parası götürdü 3 çeyrek parası nerdeyse. Babamda giderken dolar taktı çocuğa. Yeni doğan takımına kadar aldık. Kendileri bilir boşver.
Öyle canım gerçekten benim ailemin yaptıklarının binde birini yapmadılar. Ama hepsinin yeri gelecek nasılsa. O günü bekliyorum ☺️

bizde ilk yegenime kız diye annemler altın künye yaptırmıştı koluna bende kıyafet falan büssürü bişeyler almıştım diğer abiminkininde yine ilk çocuguna aynı şekilde onunki erkek diye onada altın yıne kıyafetler herşeyini almıştık bize kimse yapmaz sanmıyorum 😅😅
İnsan en yakınlarını ihtiyacı olacak günlerde tanıyor görüyor ☺️ Bende son bir yılda çevremdekileri çok iyi tanıdım. Normalde aman kimseyi kırmayım kimse üzülmesin herkesle iyi anlaşayım diye düşünüyordum ama boşunaymış. Şu an çok rahat hayır diyebiliyorum bu özgürlük mükemmel bir hismiş☺️

X