2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar merhaba.
Dün adet oldum tüm belirtileri yaşamama rağmen yerleşme kanaması,sık idrara çıkma, göğüs halkalarımın büyümesi.
Psikolojik mi diceksiniz ben her 2 hamileliğimde de aynı belirtileri yaşamıştım.
Bu belirtileri yaşayıp dün testte negatifi görmek ve bir kaç saat içinde de adet olmak beni aşırı üzüyor. Herşeyin hayırlısı tabikide ama insan naparsa yapsın elinde olmadan üzülüyor. Adetim bitince ovülasyon testi alıcam. Hangi marka ve kaçlı almam gerekiyor yardımcı olur musunuz?
Yardımcı olur musunuz🥹

Belirsizlik kötü oluyor sevindim senin adına cnm en azindan düşünmekten iyi. Adetin bitince hemen tekrar başlarsınız çalışmalara 😊 gebe kalırsan bana da muhakkak haber et senin haberini bekliyorum 😊 Bu arada bugün tatile gidiyoruz hala adet olmadım artık kafayı yeme noktasına geldim bir an evvel olsaydım bende hayırlısıyla gerçekten catlayacam artik

Ya ben adet olunca üzülürüm sandım ama hiç öyle olmadı çok şaşkınım 😄 daha fazla uzamamasına sevindim gerçekten, şimdi Salı günü hormonlara bakacağız bakalım.

Umarım senin belirsizlik de geçer artık, yorucu olan o. Ama bir de tatilde regl olursan o kötü denk gelecek sanki 😄

Eklentiler

• IMG_3705.jpeg
    IMG_3705.jpeg
    104,8 KB · Görüntüleme: 83
  • IMG_3722.png
    IMG_3722.png
    614,6 KB · Görüntüleme: 87
Tamam bundan sonra kızarmaya başlayacak inşallah kuzum. Sanki çok hafif çizgi gördüm ben. Ama işte bugün gözümde bozuldu testlere bakmaktan. İnşallah güzel haberi alacağız senden. Bakarsın yarın birlikte kızarır çizgimiz 😍😍😍
Ben artık astigmat gözlüğümle bakıyorum. Sbaah bide uyanır uyanmaz yaptım daha gözlerim bulanık görüyodu. Direk size artım haha

Herkese merhabalar
Yazılanların çoğunu okumuş olabilirim 1 haftadır artık aktif şekilde aranızda olmak istedim
2 hafta önce 10 haftalık ilen kürtaj oldum kalp durması nedenli ilk gebeliğim ve spontandı
Başıma nelerin geleceğini bilmiyordum açıkçası bende tekrar gebelik düşünüyorum hayırlısıyla
Herkesin gönlüne göre olsun inşallah

X