2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok iyi o zaman😍 ateşte sanki dün gece çatlamıl gibi geldi bana☺️ Bakalım sonraki 3 gün ateşin yükselirse doğrudur
Genelde 12. Gün catlıyor canım gecen ay 14. Oldu ben de inofolic cörekotu kullandım diye öyle oldugunu düsündüm bu ayda kullandım ama normal döngüm gibi 12 gün olmus olabilir doğru

Evet kuzum hala pik gibi duruyor ama çok dikkatli bakınca çoook aşırı hafif açılmaya başlamış gibi. akşama tamamen çatlamış olur sanırım. Sen zaten pik görünce artık çatlamayı boşver 😂 her gün değerlendir. Kalça yukarı en az yarım saat yat
Değerlendiriyorum canım 3. Gün oldu hergün oluyor 😂 kalça yukarı da yatıyorum ilk kez bakalım ay çok merak ediyorum 😍

Kızlar freely de yaptım yapmak istemiyorum ama bağımlı oldum
IMG_2893.jpeg
IMG_2894.jpeg

Bugün izinli evde farklı bir süpriz yapmayı düşünmüyorum zaten bekyoruz her ay bugün sordu adetin ne zaman diye daha bir hafta var dedim. Yine karşımda otururken instgram yakın arkadaşlara sadece eşimi ekleyip testimi müzik eşliginde paylaşmayı düşünüyorum. Hem orda bize hep anı kalır 😍😍😍😍😍
Çok tatlı olur güzel sürpriz canım 🥳

Şuan daha belli ama innovita genelde gölge çıkarıyor canım o yüzden pek sevinmedim
Bikaç dk daha durunca fark oldu mu?
Ben de yapmıştım daha önce bunlardan. Ovulasyon testi yanında gelenlerden. Sadece bi kere gölge çıkardı. Ertesi gün yaptığımda o da gitmişti. Ama gölge çıkaran çok galiba. O zaman beklemek lazım. Hayırlısı olsun inşallah net çizgiyi görürsün🙏

Bunun için vazgeçmeden çaba göstermek gerekiyor ☺️ İnşAllah nasip olur bizlerde🤲🏻😍
Evet vazgeçmemek gerekiyormuş (herşeyde olduğu gibi) odaklanmak gerekiyor devam etmek.. ben onu yapamadım modum düştü olursa olur dedim pek takip yapmadım amaaan oldum ama burası bu topik beni değiştirdi diyebilirim bu konuda 🥰

Yarında tekrarla bebeğim İnşAllah o zaman silik çizgi görebiliriz görmesekte sorun değil yeni aya gümbür gümbür giriş yaparız 😍
Tamam canım yarın da yapacağım inşallah. Gümbür gümbürüzz 😍😍 enercimiizii düşürmüyoruzz 😍😍 ben de sizinle alacağım heralde güzel haberimi bir kaç güne.. olmazsa da bayrağı diğer aya taşıyacağım yapacak birşey yok 🥰🥰

Bebeğim belki vardır henüz testte görünmüyordur. Mavi freely değil sonuçta🤭 inşallah ilerleyen günlerde gösterir kendini. Yoksa da moral bozmuyoruz tam gaz devam ediyoruz♥️
Evet evet dimi mavi freely olmadığından çıkmamıştır belki 😅 hala birazzcık umudum var gibi 🙏🙏 sağol kuzumm 🥰🥰

Benim kimyasal gebeliğimde laboquik geç gösterdi kuzum erken gebelik yaptım aynı anda labo yaptım ama erkende vardı laboda yoktu 2 gün sonra çıktı laboda bence daha erken gibi labo için
Eneymm ağzından bal damladı şuuaan 😅🥰🥰😍😍 inşallah kuzum. Kaset test en nihayetinde göstermemiş olabilir tabi 😍🤗🤰

X