2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benimde senin gibi 10 gün negatif çıktı 😔 salı tekrar yapacam belli olmaz diğer gebeliginde 10.gün yapmıştım negatif çıkmıştı 🙂 adet günü belli olmuştu hafif çizgi bide 🙂
İnşallah kuzum. Bir umut bekliyorum bakalım. Senin gibi örnekler de olunca insan umutlanıyor. Yarın tekrar yapacağım ben. Senin salı günü alırız inşallah güzel haberini canım

Canımm bende yakınlaştırınca görüyor gibiyim çok az , ama çekimden de olabilir , labo mu yaptın freely yok muydu sende , negatifse üzülme diyemem üzülüyor insan ama en azından devam ediyoruz burası var ve motive oluyoruz inşallah olacak bu ay olmasa önümüzdeki ay ❤️
Freely yok kuzum labo var. Bakalım bir ümit bekleyeceğim artık 🙏 iyiki varsınız. Yarın tekrar yapacağım test.

Canım benim herşeyin hayırlısı diyoruz her zaman. Ağlama sakın. Hem daha bir kaç gün daha ver kendine. Biz burda birbirimizden etkileniyoruz. Biri testte erken gördüyse bizimki de öyle olacak sanıyoruz haklısın. İnşallah iki gün sonra bir mucize olur ve testin de ikinci çizgi belirir. Bu ay olmasa da daha fazla bekletmesin seni Eylül de inşallah pozitif olsun. Her daim duamdasın Rabbim seni daha fazla bekletmesin🙏
Amin amin kuzummmmmmm çok sağol, sizler sayesinde güçleniyorum inan. Herşeyin hayırlısı. Vardır benim içinde bir yazılan çizilen, hayırlısıyla sağlıkla gelsin inşallah 🙏🙏🙏

H herseyguzelolacak6 ben regl oldum sonunda. Geç yumurtlamışım demek ki çok şaşırdım :/ takvime göre de o yumurtlama günlerinde sadece bir kere değerlendirmişiz olmaması normal cidden 😄
Belirsizlik kötü oluyor sevindim senin adına cnm en azindan düşünmekten iyi. Adetin bitince hemen tekrar başlarsınız çalışmalara 😊 gebe kalırsan bana da muhakkak haber et senin haberini bekliyorum 😊 Bu arada bugün tatile gidiyoruz hala adet olmadım artık kafayı yeme noktasına geldim bir an evvel olsaydım bende hayırlısıyla gerçekten catlayacam artik

X