2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sevincini taaa uzaklardan hissediyorum desem inanırmısın 😢😢😢😢 görmeden tanımadan anca bu sevinmek birbirimize muhteşem ötesi.yarını sabırsızlıkla bekliyorum dualarım seninle 🙏🙏🙏🙏
Valla aşırı seviniyorum aynı duyguları ben de seninle paylaşıyorum hepiniz iyi ki varsınız 🥹😍 kocamızdan önce birbirimizle paylaşıyoruz😂 sahi ne zaman ve nasıl diceksin kocana😍

Canımm bende yakınlaştırınca görüyor gibiyim çok az , ama çekimden de olabilir , labo mu yaptın freely yok muydu sende , negatifse üzülme diyemem üzülüyor insan ama en azından devam ediyoruz burası var ve motive oluyoruz inşallah olacak bu ay olmasa önümüzdeki ay ❤️

Varla yok arası kalmış kuuzm çizgi. Çok hızlı kayboldu. Çizginin tekrar kızardığını da göreceğiz inşallah 🙏🙏
Gerçekten bende şaşırdım yarın tamemn kaybolur galiba çizgi son hali

Eklentiler

• IMG-20230827-WA0011.jpeg
    IMG-20230827-WA0011.jpeg
    78,2 KB · Görüntüleme: 51
Biliyorum canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kız ağustos erkek gösteriyordu geliyor senin oğlan hadi hayırlısı olsun inşallah 🤲
Amin kuzum saglıkla gelsin de çok şükür rabbime nasip ettiya daha ne isterim saglıktan başka. Takvimler öyle diyor bakalım ay takvimide öyle diyor bakim dogru çıkacak mı bende erkek hissediyorum 🫣🫣🫣🫣🫣

Valla aşırı seviniyorum aynı duyguları ben de seninle paylaşıyorum hepiniz iyi ki varsınız 🥹😍 kocamızdan önce birbirimizle paylaşıyoruz😂 sahi ne zaman ve nasıl diceksin kocana😍
Bugün izinli evde farklı bir süpriz yapmayı düşünmüyorum zaten bekyoruz her ay bugün sordu adetin ne zaman diye daha bir hafta var dedim. Yine karşımda otururken instgram yakın arkadaşlara sadece eşimi ekleyip testimi müzik eşliginde paylaşmayı düşünüyorum. Hem orda bize hep anı kalır 😍😍😍😍😍

Minnoşuna koca bi Maşallah 🧿🧿🧿🧿 Ben şimdi şöyle hesaplara girdim 😅 ben 17si akşama doğru çatladım. Akşam değerlendirdik.. O Gece veya 18i sabaha karşı döllendiysem, belki hala umudum vardır. Belki daha 9. Günün içindeyimdir ve henüz hcg'em salgılanmamıştır. Yarına anca salgılanacaktır. fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93
Olabilir bebeğim bu birkaç gün içinde çıkabilir 😍bence zaten laboquick freelyden bir gün daha geç gösteriyor. Belki varsa bile henüz laboquickin göstereceği seviyede değil 🤲🏻☺️

Minnoşuna koca bi Maşallah 🧿🧿🧿🧿 Ben şimdi şöyle hesaplara girdim 😅 ben 17si akşama doğru çatladım. Akşam değerlendirdik.. O Gece veya 18i sabaha karşı döllendiysem, belki hala umudum vardır. Belki daha 9. Günün içindeyimdir ve henüz hcg'em salgılanmamıştır. Yarına anca salgılanacaktır. fnd_50 fnd_50 melisaa93 melisaa93

Benim kimyasal gebeliğimde laboquik geç gösterdi kuzum erken gebelik yaptım aynı anda labo yaptım ama erkende vardı laboda yoktu 2 gün sonra çıktı laboda bence daha erken gibi labo için

Benim kimyasal gebeliğimde laboquik geç gösterdi kuzum erken gebelik yaptım aynı anda labo yaptım ama erkende vardı laboda yoktu 2 gün sonra çıktı laboda bence daha erken gibi labo için

İnşallah kuzum benim 🙏🙏 normalde benim şuan ağlamam lazımdı sayenizde yine dimdik duruyorum.
Dimdik dur zaten buranın pozitifliği sayesinde ben de negatif görsem de üzülmüyorum eskisi gibi. Hatta sürekli giriyorum kim Hamiş kim değil çok merak ediyorum. İnşallah hepimiz hamiş kalıcaz en yakın zamanda adaşım 🌸

X