2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaaaa ciddi misin 🥰 sağlıkla gelsin minnoşumuz 🥰 hadi bakalım kaldı şurda 2 gün akşam eşim hiç ümidim yok bu aydan dedi neden sıkı çalıştık neden dedim bilmem içime öyle doğuyor dedi pes ediyor yavaş yavaş eşim olmıcak diye rabbim nasip etsin bu ay inşallah 😢🙏
Hemde hiç olmadıgım kadar ciddiyim yaptım valla hamile hamile yalan mı söyleyim 🫣🫣🫣o yüzden bekle kuzum 15. Gün bile pızitif gören var döllenmeye baglı

Çatlatma iğnesi 6. Gün

Eklentiler

• IMG-20230827-WA0006.jpeg
    IMG-20230827-WA0006.jpeg
    76,3 KB · Görüntüleme: 50
  • Screenshot_2023-08-26-08-47-42-90.jpg
    Screenshot_2023-08-26-08-47-42-90.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 52
Minnoşuna koca bi Maşallah 🧿🧿🧿🧿 Ben şimdi şöyle hesaplara girdim 😅 ben 17si akşama doğru çatladım. Akşam değerlendirdik.. O Gece veya 18i sabaha karşı döllendiysem, belki hala umudum vardır. Belki daha 9. Günün içindeyimdir ve henüz hcg'em salgılanmamıştır. Yarına anca salgılanacaktır. fnd_50 fnd_50 @melisaa93
Belkide 8 desin canım bazen 3 gün içinde dölleniyor ve yerleşme uzun sürebiliyor umudunu kaybet me dualaeındasın canım benim 😍😍😍😍

Tatlım dün msjmi görmedin galiba cvp vermedin bana ama olsun hamisligine veriyorum :anneadayı::KK200:
Görmedim kuzum ya özür begenilerden arada kaçıyor galina birde resmen begnim döndi dün kuzum bir iki kişiyi yine görmemişim darısıda sana inşallah kuzum senin içinde dua ediyorum 😍😍😍

Görmedim kuzum ya özür begenilerden arada kaçıyor galina birde resmen begnim döndi dün kuzum bir iki kişiyi yine görmemişim darısıda sana inşallah kuzum senin içinde dua ediyorum 😍😍😍
Biliyorum canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kız ağustos erkek gösteriyordu geliyor senin oğlan hadi hayırlısı olsun inşallah 🤲

İnşallah kuzum benim 🙏🙏 normalde benim şuan ağlamam lazımdı sayenizde yine dimdik duruyorum.
Canım benim herşeyin hayırlısı diyoruz her zaman. Ağlama sakın. Hem daha bir kaç gün daha ver kendine. Biz burda birbirimizden etkileniyoruz. Biri testte erken gördüyse bizimki de öyle olacak sanıyoruz haklısın. İnşallah iki gün sonra bir mucize olur ve testin de ikinci çizgi belirir. Bu ay olmasa da daha fazla bekletmesin seni Eylül de inşallah pozitif olsun. Her daim duamdasın Rabbim seni daha fazla bekletmesin🙏

Minnoşuna koca bi Maşallah 🧿🧿🧿🧿 Ben şimdi şöyle hesaplara girdim 😅 ben 17si akşama doğru çatladım. Akşam değerlendirdik.. O Gece veya 18i sabaha karşı döllendiysem, belki hala umudum vardır. Belki daha 9. Günün içindeyimdir ve henüz hcg'em salgılanmamıştır. Yarına anca salgılanacaktır. fnd_50 fnd_50 @melisaa93
Yarın da salgılanmayabilir adetin geçince de salgılanabilir herkesin aynı olmuyor ki aşkım o yüzden hiç takılma devam ediyoruz

X