2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben gün içinde çok su içerim ve yarım saatte bir işerim neredeyse. Ovulasyon testinde pik olunca çişini tutmasan bile pik çıkıyor kuzum.
Canım dünkü pili görmüştün bu yine pik gibi ama açılmış sanki rengi sence ? 🙂

Eklentiler

• CFF41182-0318-45E2-B085-A3F315A79A9F.jpeg
    CFF41182-0318-45E2-B085-A3F315A79A9F.jpeg
    85,5 KB · Görüntüleme: 50
Bebeğim ben yöneticiler başlığa Ekim ayını eklediğinde o zaman söylemiştim Ekim ayını çıkartabilir misiniz diye. Ekim ayı benim için çok uzun kalıyor. Ekim ayına kim kalırsa artık başlığı o açar 🥰 İnşallah Eylül ayında herkes hamile kalırda Ekim ayına kimse kalmaz ama 💕
İnşallah kalmayacağız ekime Allahımm🙏🙏

Canım dünkü pili görmüştün bu yine pik gibi ama açılmış sanki rengi sence ? 🙂
Evet kuzum hala pik gibi duruyor ama çok dikkatli bakınca çoook aşırı hafif açılmaya başlamış gibi. akşama tamamen çatlamış olur sanırım. Sen zaten pik görünce artık çatlamayı boşver 😂 her gün değerlendir. Kalça yukarı en az yarım saat yat

Benimde 8. Günü öyleydi gögüsde bi dolgunluk oluyor ondan kahverengi ala. Genişlemiş gibi
Duruyor kuzum inşallah geliyor bebişin 😍😍😍😍
Benimde 8. Günü öyleydi gögüsde bi dolgunluk oluyor ondan kahverengi ala. Genişlemiş gibi
Benim testimde bugün böyleydi inşallah vardır kuzum ya ama net görmeden tabi hala bekliyorum umarım kısa zamanda net çizgi görürürüz 🥰

Herseyin hayırlısı balım belirtiler insanı yanıltabiliyor bunun bilincinde ol tabi inşallah yanıltmazda seni 🥰kendi adıma konuşayım 1 senedir parmağım ağırsa hamileyim diyordum 🤣🤣
Ahahah bende 1.5 yıldıır en ufak şeyde belirti arıyordum zaman geçtikçe insan alışıyor vücudum bana oyun oynuyor diyor 😂

Göğüsüm ağrıyor birde ama tuhaf bi ağrı sanki göğüs kafesim gibi böyle göğüs ağrısı değilde damarları çekiliyormuş gibi hadi kuzum inşallah ya 🙏 bugün erken gebelik testi alayım diyorum

🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨

Kızlar, başlığımız Eylül sonunda son bulacak. Bu sebeple Ekim ayına Bat'ı olanları başlığa tekrar eklemeyeceğim.

Sizlerden bir ricam var özellikle bu ay için. Lütfen denediğim şu kombinasyonu deneyin ve değerlendirmeyi de denediğim gibi yapın. Ben inanıyorum bu şekilde çok hamiş çıkacak Eylülde buralar coşacak bu şekilde. Tabi yine siz bilirsiniz 🥰
  • İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.
🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨
Benim çogu ilişkilerim de eşim üstte oldu. Digeride doggy pozisyonu. İnternetten araştırdım spermler en hızlı o şekilde gidermiş en fazla 20 dakkika yatabildim. Sonrasında senin dedigin gibi hep soguk su ile duş aldım zaten adana sıcagında malum ılık bile sıcak geliyor 😂😂 çok şükür hamileyim💙💙
Bilmek isteyen olursa bende takviyelerimi yazim
3 aydır hayıt macunu
Propolis balı kullanıyorum arı sütli
1.5 aydır da mfk ürünleri aldım
Athena (yumurta kalitesi için)
Adviktor (içinde bütün inositalller var ve insilün direnci için)
Fodega (omega 3 dha epa tüm vitaminler mevcut) sizlerde inşallah eylül ayı bitmeden hamile kalacaksınız tüm kalbimle dua ediyorum🙏🙏🙏

Hayatım tatildeyim giremedim buralara
Valla test yaptırmadım
Ama regli olcak gibi ağrım var bilmiyorum eve geçince yapıcam bi test

X