2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hoş geldin canım
Hoşbuldum. 4 aylık evliyim ben daha. Ama planlama ve tecrübelerinizden faydalanmak için geldimmm. :)). Aslında benim korunmasız ilişkim üzerinden 14 gün falan geçti. Karnımda hafif kasılmalar var. Bazende sabahları öğürmelerim oluyor. Ama şuan memlekette olduğum için test yapamıyorum. Çok fazla belirtilere de kapılmak istemiyorum:)

Hoşbuldum. 4 aylık evliyim ben daha. Ama planlama ve tecrübelerinizden faydalanmak için geldimmm. :)). Aslında benim korunmasız ilişkim üzerinden 14 gün falan geçti. Karnımda hafif kasılmalar var. Bazende sabahları öğürmelerim oluyor. Ama şuan memlekette olduğum için test yapamıyorum. Çok fazla belirtilere de kapılmak istemiyorum:)
Herseyin hayırlısı balım belirtiler insanı yanıltabiliyor bunun bilincinde ol tabi inşallah yanıltmazda seni 🥰kendi adıma konuşayım 1 senedir parmağım ağırsa hamileyim diyordum 🤣🤣

Aa bu başlıktaki ekim ne zaman kayboldu?
Bebeğim ben yöneticiler başlığa Ekim ayını eklediğinde o zaman söylemiştim Ekim ayını çıkartabilir misiniz diye. Ekim ayı benim için çok uzun kalıyor. Ekim ayına kim kalırsa artık başlığı o açar 🥰 İnşallah Eylül ayında herkes hamile kalırda Ekim ayına kimse kalmaz ama 💕

Bebeğim ben yöneticiler başlığa Ekim ayını eklediğinde o zaman söylemiştim Ekim ayını çıkartabilir misiniz diye. Ekim ayı benim için çok uzun kalıyor. Ekim ayına kim kalırsa artık başlığı o açar 🥰 İnşallah Eylül ayında herkes hamile kalırda Ekim ayına kimse kalmaz ama 💕
Yaaa bu son ayımız mı yani burda 🫣

Inofolıc combıye dün başlamış bulunmaktayım ballarım baya ağrılı bir regli geçiriyorum bu ay olmadı ama bir sonraki ay benim ayım olucak 🙏🥰 eşime dedim hazır ol seni yoğun bi ay bekliyor bol bol tatlı ye gücün kuvettin gelsin dedim 🤣🤣🤣
Bebeğim çörek otu kürünü internete yaz. Aynı anda onu da uygula. Oralarda çakşır kökü suyu bulamazsın herhalde. Bulsa içerdiniz eşinle birlikte o da faydalı. Ama eşin her sabah keçi boynuzu pekmezi filan içsin. O bile fayda olur. Eylül ayında gelecek senden güzel haber 🙏💕

Herseyin hayırlısı balım belirtiler insanı yanıltabiliyor bunun bilincinde ol tabi inşallah yanıltmazda seni 🥰kendi adıma konuşayım 1 senedir parmağım ağırsa hamileyim diyordum 🤣🤣
😃😃😃 tabi tabi kesinlikle öyle oluyor. Hep insan ona bağlamak istiyor. Ama bakalım bu haftalar benim için yoğun geçti fındık zamanı olunca. Pek düşünememiştim. Ama şimdi dedim biraz bakayım. Ama dediğim gibi belirtilere çok bağlanmıyorum. 🥰

Kızlar size bir sorum var ovülasyon testini idrar çok tutmadan (yarım saat kadar ) yapsak doğru sonuç verir mi biraz rengi açılmış ama güvenemedim çok suda içtim çünkü , tecrübesi olan var mı bu konuda 🤔

Bebeğim çörek otu kürünü internete yaz. Aynı anda onu da uygula. Oralarda çakşır kökü suyu bulamazsın herhalde. Bulsa içerdiniz eşinle birlikte o da faydalı. Ama eşin her sabah keçi boynuzu pekmezi filan içsin. O bile fayda olur. Eylül ayında gelecek senden güzel haber 🙏💕
Çörek otunu bulamadım ya araştırıyorum bakıcam birdaha canım ya eşime başı ağrısında ağrı kesiciyi bile zor içiriyorum hayatta içmez yapmaz öyle şeyler keşke yapsa işte kendi başıma uğraşıyorum bende bişeylerle ama o yapmıyo bu yüzden öldüresim geliyo onu sanki çocuğu tek ben yapıyom hele bi çocuk olsun bak onu aynı yatağa sokuyomuyum kendimle 🤣

😃😃😃 tabi tabi kesinlikle öyle oluyor. Hep insan ona bağlamak istiyor. Ama bakalım bu haftalar benim için yoğun geçti fındık zamanı olunca. Pek düşünememiştim. Ama şimdi dedim biraz bakayım. Ama dediğim gibi belirtilere çok bağlanmıyorum. 🥰
Herşeyin hayırlısı bata kaç gün var canım

🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨

Kızlar, başlığımız Eylül sonunda son bulacak. Bu sebeple Ekim ayına Bat'ı olanları başlığa tekrar eklemeyeceğim.

Sizlerden bir ricam var özellikle bu ay için. Lütfen denediğim şu kombinasyonu deneyin ve değerlendirmeyi de denediğim gibi yapın. Ben inanıyorum bu şekilde çok hamiş çıkacak Eylülde buralar coşacak bu şekilde. Tabi yine siz bilirsiniz 🥰
  • İlişki takvimimiz: Pikten 2 gün önce, pikle birlikte aralıksız 4 gün değerlendirme.
  • Dikkat Ettiğim Hususlar: İlişki hep ben altta o üstteyken oldu. İlişkiden sonra hemen kalkmadım yarım saat hepsinde de kalçamı yukarı tutup bekledim. Duşa 3 saat sonra girdim ve sıcak değildi buna dikkat ettim.
  • Takviyeler: Inofolic (mavi kutu), çörek otu kürü, ve çakşır kökü suyu kullandım. Inofolic her gün içtim. Çakşır kökünü adetin ilk gününden 10. güne kadar her akşam 1 bardak tükettim. Çörek otu kürünü adetin ilk gününden 10. gününe kadar 1 gün arayla tükettim. Ayrıca eşim sabah akşam çakşır kökü suyu tüketti.
🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨🚨

Kızlar merhaba.
Dün adet oldum tüm belirtileri yaşamama rağmen yerleşme kanaması,sık idrara çıkma, göğüs halkalarımın büyümesi.
Psikolojik mi diceksiniz ben her 2 hamileliğimde de aynı belirtileri yaşamıştım.
Bu belirtileri yaşayıp dün testte negatifi görmek ve bir kaç saat içinde de adet olmak beni aşırı üzüyor. Herşeyin hayırlısı tabikide ama insan naparsa yapsın elinde olmadan üzülüyor. Adetim bitince ovülasyon testi alıcam. Hangi marka ve kaçlı almam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Eklentiler

• IMG-20230827-WA0005.jpg
    IMG-20230827-WA0005.jpg
    43,2 KB · Görüntüleme: 61
  • 20230827_121236.jpg
    20230827_121236.jpg
    55,3 KB · Görüntüleme: 65
Kızlar size bir sorum var ovülasyon testini idrar çok tutmadan (yarım saat kadar ) yapsak doğru sonuç verir mi biraz rengi açılmış ama güvenemedim çok suda içtim çünkü , tecrübesi olan var mı bu konuda 🤔
Ben gün içinde çok su içerim ve yarım saatte bir işerim neredeyse. Ovulasyon testinde pik olunca çişini tutmasan bile pik çıkıyor kuzum.

Kızlar şimdi fark ettim göğüsümün kahverengi olan yeri kocaman olmuş daha önceki gebeliklerim de böyle bişey olmamıştı hiç 🙈 @melisaa93 melegim can melegim can @fnd_50
Benimde 8. Günü öyleydi gögüsde bi dolgunluk oluyor ondan kahverengi ala. Genişlemiş gibi
Duruyor kuzum inşallah geliyor bebişin 😍😍😍😍

X