2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Dış gebelik aklımdan çıktı başka şey girdiBen özele gidicem yarın canım İn şa Allah sorunsuz keseyi görürümİn şa Allah canım İn şa Allah bu defa kucağımıza alırız minnoşları

Merhaba kızlar.
Yaşım 29. 2016 yılında Ocak ayında henüz 21 yaşındayken bir oğlum oldu şu an 7,5 yaşında. O tarihten bu yana hiç gebe kalmadım. Testler tahliller çeşitli doktorlar. Tüp bebek tedavisine başladığımızda eşimin morfoloji değerinin 2 olduğunu öğrendik. Uzun zamandır da gebelik öyküsü olmayınca tüp bebek tedavisine başladık. Bugün iğnemin 3. Günü reglimin 5. Günü. Bu ay yumurta toplama ve inşallah transfer olacak ilk denememiz inşallah olur

İnşallah hayırlı haberler alırsın canım keseyide görürsün bebeğide inşallah kalp atışınıda duyarsın6+1ken duydum ben he bu arada ikiz değildir korkma benimde çok yüksek ti ama tek

İnşallah hayırlı haberler alırsın canım keseyide görürsün bebeğide inşallah kalp atışınıda duyarsın6+1ken duydum ben he bu arada ikiz değildir korkma benimde çok yüksek ti ama tek
İn şa Allah canım.Aaaa öylemi valla ikiz riskli gebelik sayılıyor korktum ben sabah mide bulantıları oluyormu canım hiçbir şey canım istemiyor kahvaltıda yemek

Genelde hamile olan kişilerde 10. günden önce çıkmıyor. Ama ben dayanamam daha erken başlarım kesin djhvflj strese sokmaz diyorsan eğlencesine yapabilirsin
Yaptım kocaman bi negatif erken gebelik testi değil normal kaset test yaptım ama ne bileyim olsa çok çok silik de olsa çıkmaz miydi

Sendende kuzum. İlk artışında %50 canım 2. De öyle belki seninki böyle ilerlicek hiç strese girme canım eger o dünyaya gelecekse herşey boş inşallah saglıkla tutunur annesine
Çok sağol kuzumm inşallah sağlıkla ilerler ve alırım kucağıma o kadar istiyorum ki

Evet canım hamilesin tebrikler hangi mfk ürününü ne kadar süre kullandın canım?

Ben daha bir aydır kullanıyorum bebeğim bana ekstra bir etkisi olmadı. Ne yumurtlama günümü erkene çekti ne reglimi. Kist olan yumurtalıktan yumurtlama oldu bu ay belki kalitesizdi ondan pek etkisi olmadı bilemiyorum.

Yani senin bu ilk çocuğun olacak, olacak iş değil. Çocuğuna heves edersin yeni bir şeyler almak istersin.
Öyle zaten bebeğim bende kabul etmedim ısrarla göndermek istedi. Göndersende ihtiyacı olan bir aileye veririm sen kendi tanıdığına ver dedim. Çocuklar çabuk büyüyor bir iki giyilmiş yepyeni şeyler diyor. Ben ne lazımsa alıyorum dedim

Eve yeni gelin gelince, görümce eğer evliyse hamile kalmaya çalışır doğurur falan seninki bunu yapamadı galiba içini soğutmak için bunu teklif etti ah nedir bu kıskançlıkları..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…