2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eve yeni gelin gelince, görümce eğer evliyse hamile kalmaya çalışır doğurur falan 😂 seninki bunu yapamadı galiba içini soğutmak için bunu teklif etti 🥴 ah nedir bu kıskançlıkları..
Aaa yapmazlar mı hem eltim hem görümcem ilk gelin olduğum sene nedense hamile kaldılar 😂 benim çocuk istemiyor olmamı hesap etmediler. 3 yıl gezdik tozduk sonra hamile kalınca yeniden çocuğu gözü yemedi ama sinir etmekten geri kalmadı 😂 bu hevesle çocuk yapanların da birinin 3. Birinin 4. Çocuğu ikisininde liseye giden koca koca çocukları var neyin hevesi anlamadım

Aaa yapmazlar mı hem eltim hem görümcem ilk gelin olduğum sene nedense hamile kaldılar 😂 benim çocuk istemiyor olmamı hesap etmediler. 3 yıl gezdik tozduk sonra hamile kalınca yeniden çocuğu gözü yemedi ama sinir etmekten geri kalmadı 😂 bu hevesle çocuk yapanların da birinin 3. Birinin 4. Çocuğu ikisininde liseye giden koca koca çocukları var neyin hevesi anlamadım
Vay anaam. Bu kıskançlık ateşi hiç sönmüyor bunların içinde. Biz de gorumceyiz yahu. Yengemin çocuğu vefat edince saygıdan önce onun gebe kalmasını beklemiştim. Tabi onun oldu büyüdü benim uzun zamandır olmuyor nasip ama böyle sinsi kıskanç insanlar hep zarar verir

Vay anaam. Bu kıskançlık ateşi hiç sönmüyor bunların içinde. Biz de gorumceyiz yahu. Yengemin çocuğu vefat edince saygıdan önce onun gebe kalmasını beklemiştim. Tabi onun oldu büyüdü benim uzun zamandır olmuyor nasip ama böyle sinsi kıskanç insanlar hep zarar verir
Öyle canım bende bebeğimi doğum zamanı kaybettim bu bahsettiğim eltim öyle canımı acıtmaya çalıştı ki yıllarca yaptıklarını görmezden geldiğim gibi yine yaptığına göz yumacağım zannetti bende aileyi birbirine kattım ortamın içinden geçtim. Şimdi ben gittiğimde kv evine o gelmiyor. Görümcelerin hepsine eşim gereken ayarı veriyor çok şükür kafam rahat. Beni bile bu hale getirdiler yani 😂

İnşAllah güzel kalbinin karşılığını en yakın zamanda sende alırsın 🤲🏻😍

Öyle canım bende bebeğimi doğum zamanı kaybettim bu bahsettiğim eltim öyle canımı acıtmaya çalıştı ki yıllarca yaptıklarını görmezden geldiğim gibi yine yaptığına göz yumacağım zannetti bende aileyi birbirine kattım ortamın içinden geçtim. Şimdi ben gittiğimde kv evine o gelmiyor. Görümcelerin hepsine eşim gereken ayarı veriyor çok şükür kafam rahat. Beni bile bu hale getirdiler yani 😂
Herkes haddini bilse ne güzel olacak işte.. oh iyi yapmışsın ☺️☺️

Canım benim 2 buçuk yaşında bir kızım var tüp bebek oldu kızımdan önce 2 kimyasal 1 düşük yaşadım doktorlar tüp bebek dedi aşılama denedik olmadı sonra tüp bebek denedik kızım oldu kızım 10 aylıkken tekrar hamile kalmışım 8 haftada kalbi durmuş 11. Haftada öğrendim kurtaj oldum şiddetli sanciyla kurtajdan 2 ay sonra tekrar hamile kaldım oda keseyi gördüğüm gün düşük oldu doktorum amh testi yaptı düşük çıktı 0.22 çıktı dedi Gamze tüp bebek yapmam lazım ee bariz tüp bebek fiyatları aldı başını gitti sonra mfk hocaya denk geldim 3 aylik eş paketi aldım onu kullandım eşimle beraber 4 ay bekleme suresinde gecti kalamadım so ra hocaya yazdım aradilar asistanı klinikten bana annh rezerveyi söylediler 2 kutu kulan dediler aldım daha 1 kutu bitmeden en son adetim 18 hazirandi normalde adet günüm bugün 9 temmuz bundan 3 gün önce kahve lekelenmler geldi bende dün akşam test yaptım böyle çıktı sabahta yaptim uçuk silik çıktı insallah hamileyimdir yarın kan vermeye gidicem saglik ocağına dua edin canim biraz uzun oldu ama başımdan gecenide anlatmak istedim kusuru bakma insan dertleşmek birilerini ariyor eğer hamileysem eğer mucize olcak bizim icin Rabbım sizlerde versin

kizlar kaset testte en erken kaçıncı gunde cikar iki defa korunmasiz oldu ama sonra enfeksiyon cikti ara verdik acaba diyorum olursa en erken ne zman cikar
Genelde 10. 11. gün net çıkıyor kuzum. Bazılarında 8 ve 9. günde de hafif siliklik çıkmıştı ama.

Doktor bu ay korunun gibi bişey söyledi mi acaba merak ettimm
2 hafta korun ilişki olmasın dedi ama ben korunmayı düşünmüyorum kanamam yok ağrımda ilk gün sadece oldu gayet iyiyim yarından sonra değerlendirmeyi düşünüyorum zaten 4 gün geçmiş oluyor bazı arkadaşlar 1 gün ile 3 gün beklemişler 2 hafta çok uzun geldi çünkü ilk ay çok önemli şuan tüpler açık rahim temiz tutma ihtimali yüksek

2 hafta korun ilişki olmasın dedi ama ben korunmayı düşünmüyorum kanamam yok ağrımda ilk gün sadece oldu gayet iyiyim yarından sonra değerlendirmeyi düşünüyorum zaten 4 gün geçmiş oluyor bazı arkadaşlar 1 gün ile 3 gün beklemişler 2 hafta çok uzun geldi çünkü ilk ay çok önemli şuan tüpler açık rahim temiz tutma ihtimali yüksek
İnşAllah güzel bir sonuç gelecek 😍🤲🏻

Görümcem Ben nisanliyken dogurdu eltim düğün de hamileydi şimdi 7 aylık oldu bebeği ve 3 çocuk oldu diğer iki çocuğu da daha çok küçük niye aceleyle doğurdu bilemedim ama ne zaman çocuk konusu olsa ay bizimki planlı dégildu istemeden oldu dee ama gorumcem onun için gayet istiyordu oldu istemeseydi olmazdı dedi anlayamadım ama bi kıskançlık seziyorum biz ev aldık sürekli kv soruyormuş borçları Bitti mi nasıl aldılar falan kendisi kirada ama o çalışmıyor benle eşimde çalışıyoruz tüm birimimizle aldık kimsede yardim etmedi bazen anlamıyorum sanki onlardan bisey almisizda yapmışız gibi davranışlar hoşuma gitmiyor yanımda benle canım cicim çözemedim eltimi iyimi kötümü bilemiyorum

Görümcem Ben nisanliyken dogurdu eltim düğün de hamileydi şimdi 7 aylık oldu bebeği ve 3 çocuk oldu diğer iki çocuğu da daha çok küçük niye aceleyle doğurdu bilemedim ama ne zaman çocuk konusu olsa ay bizimki planlı dégildu istemeden oldu dee ama gorumcem onun için gayet istiyordu oldu istemeseydi olmazdı dedi anlayamadım ama bi kıskançlık seziyorum biz ev aldık sürekli kv soruyormuş borçları Bitti mi nasıl aldılar falan kendisi kirada ama o çalışmıyor benle eşimde çalışıyoruz tüm birimimizle aldık kimsede yardim etmedi bazen anlamıyorum sanki onlardan bisey almisizda yapmışız gibi davranışlar hoşuma gitmiyor yanımda benle canım cicim çözemedim eltimi iyimi kötümü bilemiyorum
Kesinlikle eltinin iyisi yoktur buna eminim bende bir eltiyim görünce boğasım geliyor. Ama benim derdim bana yaptıklarından dolayı. Seninki seni çekemiyor belliki. Hem senin çalışman hemde ev sahibi olman onu çok kıskandırıyor belliki. O da seni şu anki tek artısı olan doğurganlığıyla vurmaya çalışıyor. Yani bu da ona göre artı olan bir şey yoksa bu sadece rabbimin bileceği iş. Nedense bu çocuklarda hep istemeden oluyor benim eltim de aynısını diyordu sonradan öğrendim ki kv ona bu kadar çocuğa nasıl bakacaksınız korunun demiş o da senin 7 çocuğun olmuş ben niye korunacakmışım diyormuş 😂

Aman bu elti görümce olayı her yerde aynı.
İnsanlar senin muhtaç olmamanı bile dert ediyorlar. Bindiğin araba,oturduğun ev, hatta ve hatta arkadaşlarınla kahve içmeye gitmen bile büyük olay oluyor. O yüzden en iyisi hep mesafeli olmak.
Sanki onların parasıyla yiyorsun içiyorsun geziyorsun gibi bir havalar, anlamış değilim.
Allah güzel kalpli insanları etrafımızda çoğaltsın inşallah.
Dostun üzüntüsüne ağlamak kolay ama asıl dostluk mutlu olduğunda da mutlu olmak. Bizim mutluluğumuza kendi mutluluğu gibi sevinen insanlar olsun hayatımızda inşallah 🙏🙏🙏

X