2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yaa eril burca kayıyor iyice o zaman. Gerçi test yapmadım akıntıya göre tahminen işte o da ama. Ben sperm yumurta kavuşma günü olarak düşünmüştüm onu:))
Aman olsun da sağlıklı olsun😄 Belirtim yok düzgün bi değerlendirme de yapamadık ama işte merak:)
Tabi kesin değildir yine de çin takvimi gibi hepsi %50
hızlı olan kazanır 😅😅

Hay maşallah ya nasıl güzel gidiyo listemiz 🤩 Yarın yumurtlamamin 8. günü olacak yavaştan testlere baslasam mi 🙈😅
Genelde hamile olan kişilerde 10. günden önce çıkmıyor. Ama ben dayanamam daha erken başlarım kesin djhvflj strese sokmaz diyorsan eğlencesine yapabilirsin 😂

Kizlar merhaba bende mfk kulananlardanim baştan herkesin kucağını boş bırakmasın tek duam o en son adetim 18 haziran normalde 21 günde bir adet olurum şaşmaz yeni adet tarihim yarın yani 9 temmuz bu ayın 6da regli oldum sandim süslü kahve lekelenme oldu bugün 3. Günü ara ara geliyor çok nadir ve kasiklarimda hafif hafif arar batmalar oluyor ve bugün akşam üstü kaset test yaptım bu şekilde çıktı sizce hamilemiyimdir
Ay maşallah, hamile kalan hamile kalana 🙏💕💕💕
YArın sabah ilk idrar ile tekrarla canım testi, yine çizgi varsa kesin hamilesin 🥰

Ayy kızlar ne çok yazmışsınız maşallah oku oku bitmedi ama iyi ki de okumuşum 😊
akgnss akgnss tebrik ederim canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏

Niqu Niqu çok sevindim değerinin artmasına☺️ belki de kızlar haklıdır ikizdir🙏

Mühim olan sağlıklı olmaları tabi.
Kırmızıları gören arkadaşlarım, gelecek ay pozitif testler görelim inşallah 🙏🙏🙏
Çook teşekkür ederim darısı sizlerin başına inşallah ♥️

Kızlar dış gebelik yaşayan varmı aranızda ne gibi belirtiler yaşadınız benim normal gebelik belirtim var onun da benziyormuş nette yazana göre gebelikle belirtileri . Emin olamıyorum asla ne yaşadığıma . Durup durup ağlama geliyor

eşini seçiyorsun ama ailesini seçemiyorsun işte. Napıcaksın. Ben de sinir olurum böyle şeylere. Seni çok iyi anlıyorum burada önemli olan şey maddiyet değil, düşünmek.
Aynen öyle bebeğim bir de görümcem dalga geçer gibi kendi çocuğunun eskilerini vermeyi teklif etti delirmemek elde değil

Kızlar cevab çıktı 4578 Allahıma çok çok şükürler olsun..bu defa kucağıma alayım🙌🏻🙌🏻🙌🏻😍😍😍
Canım ozaman korkma artık çok şükür kan değerlerin normal dış gebeliği aklından çıkart at bana dr 134 değerim varken dış gebelik dedi hatta kürtaj edecekti ama değerim 294 e yükseldi sonraki 592 sonraki 991 en sonuncuda 1 hafta sonra 7336 çıktı kese gördü bukezde bebek yok boş dedi devlet dr u bende özel yazaneye gittim 1 gün sonra başka bi doktora çok şükür bebeğide gördüm kalp atışınıda duydum bende çok korkmuşve ağlamıştım bence kafandan sil at hep iyi düşün inşallah hepimizde sağ salim kucağımıza alırız Allahım olmayanlarada nasip eder

Canım %60 artmamış ama %50 artış var gibi strese girme herkesde iki kati artacak diye bir şey yok canım
Kuzu senin yazdığını yeni gördüm dikkatli baktım betaya dediğin gibi aslında 1468 aslında artış %50 ye bi tık yakın az bi umut ferahlık geldi içime gecenin bu saati Allah razı olsun senden 🥲

Kuzu senin yazdığını yeni gördüm dikkatli baktım betaya dediğin gibi aslında 1468 aslında artış %50 ye bi tık yakın az bi umut ferahlık geldi içime gecenin bu saati Allah razı olsun senden 🥲
Sendende kuzum. İlk artışında %50 canım 2. De öyle belki seninki böyle ilerlicek hiç strese girme canım eger o dünyaya gelecekse herşey boş inşallah saglıkla tutunur annesine 🥰🥰

X