2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Testlerde pik göremedin mi sen de ? bu ay neden böyle oldu 3-4 kişi olduk sanırım böyle olan. Umarım güzel sonuçlarla dönersin doktordan

İnşallah kuzum o kadar unutmuşum ki bugün aynaya bakınca adet sivilcemin çıkmadığını farkettim. O çıkmadıysa bu ağrıda ne günüm olsa kan geldi dicem öyle bi ağrı ee ben haftaya bugün yolcuyum hamileysem Antalyadaki doktoramı gitcem napcam

Sen testlerde pozitifi gör de inşallah bunu sonra düşünürsün

Kızlar günaydın , adetimin bitmesine 3 gün var hamile kalmak için tavsiyeniz var mı ? İlişki öncesi yada sonrası yada yeme içme yani ne bilim işte sormak istedim

Evet kuzum eşim 5 de işten geliyor bugün ve yarını degelendirip noktayı koyacam artık inşallah
hadi hayırlısı bakalım ben catlamanın 9 günü test yaptım tabiki negatif artık yapmadım zaten ateşte bi yükselme yok hep 36.60 36,50 şeklinde gidiyor sanırım bu ay yıne olmadı

hadi hayırlısı bakalım ben catlamanın 9 günü test yaptım tabiki negatif artık yapmadım zaten ateşte bi yükselme yok hep 36.60 36,50 şeklinde gidiyor sanırım bu ay yıne olmadı
At bakalım kuzum ben artık ateşe takılmıcam afratafra da 36.3 ile ögrendi hamileligini

Sen testlerde pozitifi gör de inşallah bunu sonra düşünürsün
Dün gece yatarken istihareye yattım Allahım göster bana dedim kocaman kalabalık içindeyim teyzemler herkes var. Kuran okuyor eniştem. Sonra gebelik testleri gördüm. Birini seçtim pozitifti belki yarın belki yarından da yakın bilemiyorum çok yoruldum ama bu ay Allah biliyor. Eşimide üzmek istemiyorum yordum seni diyor evet diyorum temizliği yapsada yemekten anlamıyorum işten gelip mutfak derken götüm yeri saat 10 da görüyor. Daha valiz eksikler hiçbirşey hazır değil. Gerçi sıkışığız diye alamayacağız ama öylede olsun istemiyorum. 3 ay düzenli ovu yaptım ya 13 ya 14 ya da 15 de pikti. O yüzden ya 1 gün ya gününde ya da 1 gün sonra adet oluyorum. Cumartesi pazar ya da pazartesi bat. Pazartesi olmazsam mecbur test yapıcam gebelik varsa salı izinliyim doktora gitmem gerekir perşembe yolcuyuz

Bence her şey yolunda Büyüyordur çatlaması daha geç olacaktır belki

Sağol birtanem. Valla inşallah bebiştendir senin de. Bende öyle davul gibi olmadı. Hatta kimisi damarlandı falan diyor ya hani, bende o da olmadı. Hala sönükler

Yaa ne güzel rüya görmüşün İnşAllah pozitifi görürsün bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…