2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ben o kadar fazla tablo inceledim ki. Yerleşme düşüşü kimisinde çok bariz düşüşle olmamış. Benimki gibi bariz düşüler sayılı gördüm. İnşallah alıcaz senden bu ay güzel haberi

Bişi dicem beniim ateşim 36.4 - 36.5 hep bu civarda, daha da yükselmedi. Kimisi 37 dereceleri görüyor ya hani, o bende olmadı.
tatlım seninkindeki düşüş zaten bariz olunca senin vucut ısın o degerlerde demekki o yüzden aşırı bi yükseliş yok biz o düşüşü göremiyoruz ateşte o yerleşme düşüşü etkili oluyor

Kızlar duphaston ya da Progestan vermiyorum çatlatma iğnesi de gerek yok dedi anlamadım sizce ben kullanmalı mıyım Progestan falan ayrıntıları anlatıcam acil cevap yazın kendim alayım ona göre duphaston falan ama gerek yok dedi melegim can melisaa93

İnşallah kuzum seninki bariz bagıra bagıra anneee ben geliyorum demiş bize

Valla bilemedim. Ben hap kullanmazsam 6 ay regl olamıyorum o yüzden mecbur vermişti bana duphaston. Ayrıca hamile kalırsan bebek daha iyi tutunur demişti. Klomeni 2 ay kullandığımda ise duphaston vermemişti bana da. Ama benim yumurtalarım çatlamadı. Belki çatlasa tutunurdu, gerek yoktur belki kuzum bilemedim.

Bencede duphaston al canım bana da vermedi kendim kullanmadığıma pişman oldum

Evet canım karından baktı. Küçük bişey var gibi ama net değil dedi gölge gibiydi zaten. Gölgeli testlerden gölgeli ultrasona 5000 olmadan kese görünmüyor dedi
Demek ki o cihaz daha ileri günlerde görüyor kız öyle desene bir an kalbime indi çok şükür bir şeyler görmüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…