2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne güzel rüyaymış canım. Ne olacaksa en güzeli, en hayırlısı olsun. Bazen hayat daha zor olabiliyor her şey üst üste geliyor ama her karanlığın arkasından da mutlaka gün doğuyor. Ben hep buna inanıyorum, ve kötü günlerin geçeceği anı düşünüp motive ediyorum kendimi. İnşallah senin de sıkıntıların arkanda kalır

bu kadar olur benimde aklımdan geçiyordun acaba tekrar test yaptımı diye :)
yapmadım canm ama bu sabah hafif bir leke geldi az ağrımda var büyük ihtimalle 4 5 güne adet gelir
sende durumlar ne tatlım
bende de durumlar aynı kuşum bende yapmadım artık ateşte yükselme yok benimde 4 5 güne gelir körolasıca

Bugün bir dua öğrendim. Rabbim başıma gelen musibetin ecrini ver demek gerekirmiş. İnşAllah yaşadığımız her zorluğun mükafatını alacağız

Bak canım böyle regle 4 .5 gün kaldi
Şuan bi sıkıntı yok stabil gidiyor kuzum. Ama insan istiyor ki bebiş yerleştiginde ateş şöyle bir çakılsın geri
Yükselsin insanın böyle bir hayali olablir mi getçekten hayalim oldu yerleşme düşüşü

Ay dimi ya rönesans tablosu gibi bir ateş tablon olur bu ay yerleşmeyi de görürsek

bende her ay onu görecem umudu var ama hep stabil son günlerde gıdım gıdım düşüşle regl geliyor alıştık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…