2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yarına buldum canım
Kuzum bu arada bişi dicem. Benim doktorum şöyle yapmıştı. BEni muayne etti ve hormon için yarın 3. günü gel demişti direkt kan ver. Şimdi sekretere git işlemini yapsın demişti. Öyle bişi de yapabilirsin istersen. Muayne ol, kanı tam 3. günü ver. O da olabilir.

Maşallah birtanem, akıllarda soru işaretine yer bırakmıyor testler
Ne güzel bunu duymak çok teşekkür ederm içim rahatladı bir nebze
Hayırlı olsun canım benim sağlıcakla gelsin
Amin kuzum çok teşekkür ederim
Kız maşallah ne kadar belirgin Hayırlı Uğurlu Olsun sağlıkla gelsin
İlk defa bu kadar belirgin çıktı ve hemen çıktı ben de çok şaşırdım teşekkür ederim canım

Hayırlı haberler alacaksın inşallah inanıyorum. haber verirken etiketlemeyi unutma kuzum. Ben 10:20 de doktor randevusuna gireceğim çok heyecanlıyım yumurtalar ne alemde merak ediyorum duanı eksik etme

Bebişim ben tecrübeli değilim ama burda çoğu kişide okudum gördüm kahverengi ve açık pembe sıkıntı değil, kırmızı sıkıntı. Stres yapma sakın doktoruna görün içini rahatlat
Sağol canım. Okudum ama bişey olursa da niye gitmedim demeyeyim istedim. Sağolasın canım. İnşallah tecrübeleceğin günler yakındır

Çok şükür birtanem. Birazdan 2. kanı vermeye gideceğim. Sonra artık test falan yapmam. Koyulaşması iyi gitti. İnşallah güzel sonuç alırsın sende

Sonuçların İnşAllah iyi gelir canım merak ediyorum bende Sen bu hafta kontrole gidecek miydin canım?

Ben iyiyim canım pik bekliyorum

Çok şükür birtanem. Birazdan 2. kanı vermeye gideceğim. Sonra artık test falan yapmam. Koyulaşması iyi gitti. İnşallah güzel sonuç alırsın sende
Sağlıkla kucağına al afracımm. Hamile olanlara sormak istiyorum adetimden önce böyle olmazdı göğüslerim yanıyor. 1 hafta önce başladı dokunamıyorum sudyeni çıkardığımda bile sızlardı şimdide davul gibi. Daha bata 3 gün var erken adet olmam ki ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…