2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Günaydın herkese ☀️
@Bright-1619 RhieraN RhieraN tebrik ederim ikinizi de sağlıkla gelsin bebislerinizi sağlıkla büyüsünler darısı bekleyen herkese ve bana ☺️🙏🏻
Basakbasak1 Basakbasak1 canim üzülme demek istemiyorum haklısın ama bak pozitif gördün en azından hamile kalabiliyorsun önümüzde ki ay kopkoyu pozitif testin gelecek inanıyorum ☺️
Günaydın canım Allah razı olsun🌺🤲
Bu girdim siteye simdh 34 bildirim var güzel yüreklerinize sağlık 🥰🌺

Kızlar birini 14 ağustosta aksama doğru 3.30 gibi verdim bugünü sabah 8.30 da verdim artış yeterli mi sizce aksam verseydim tam 2 katı olur muydu acaba 😞😞😞
Kuzum tam 48 saat dolmadığı için değer normal görünüyor. 1,5 - 2 katı olması yeterli senin ki 1,5tan fazla inşallah sağlıkla yükselmeye devam eder🙏🏻

Canım çok üzgünüm bat tarihlerimiz aynıydı hatırlıyorum pozitif çıkmana çok sevinmiştik , ama vardır bunda da bir hayır diyelim. Sağlıklı ve hayırlıysa olsun ben hep öyle diyorum, bu ay daha net kırmızı çizgiler görücez inşallah hep birlikte 🥰 Sadece artımed mi yapmıştın canım farklı markalar ile de mi yapmak gerekiyor sanki, ben artımede güvenmiyorum pek artık, pozitif düşünmeye çalış lütfen olur mu 😌
Öyle kuzum bende öyle düşünüyorum nasip değilmiş demek ki 🥹 hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alacağımız günlerde olacak elbet ben inanıyorum😍 fleegly yaptım artımed dışında kuzum o da negatif artımedte negatif verdi

Öyle kuzum bende öyle düşünüyorum nasip değilmiş demek ki 🥹 hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alacağımız günlerde olacak elbet ben inanıyorum😍 fleegly yaptım artımed dışında kuzum o da negatif artımedte negatif verdi
Ben şimdi adet oldum senin nezaman gelecek acaba .. günün geçtiyse kan testi verecek misin ?

Ben şimdi adet oldum senin nezaman gelecek acaba .. günün geçtiyse kan testi verecek misin ?
Kuzum benim dün uygulamaya göre regl günümdü biraz bekleyeyim dedim 1 hafta falan gecikirsem test yapar giderim kan tahliline gecikebilirim çünkü tatile falanda gittik sıcaklar bile etkiliyormuş regliyi

Kızlar ben tüp bebeğe geçiş yaptm transferim Eylül sonuna doğru beni gruptan çıkarabilirsiniz umarım hepiniz gebe kalırsınız 🧿🙏 Allahım inşallah bende kalırım da hepimiz yumoslarimiza kavuşuruz 🥰
Amin canım inşallah. Güzel haberlerinle dön aramıza.

Günaydın kızlar nasılsınız?
Hamile olan arkadaşlarım nasıl gidiyor hamileliğiniz 😊
Hepimiz galiba sıcaklarla boğuşuyoruz 🙄canım A Afratafrac sen nasılsın? Kan tahlili yaptırdın mı sonuçların nasıl çıktı?
Bebişim dün döllenmenin 12. gününde yaptırdım 125 çıktı. Yarın sabah tekrar yapıp artışa bakacağım 🥰

Ewet ben de adet olduuuuum A Afratafrac
31-1 inde çatlama görmüştüm çatlamadan 15/16 gün sonra da adetim gelebiliyor demekki 😌
Yeni listeye eklersen canım tarihlerim
Sat: 16.08
Bat: 12.09 (çatlamaya göre değişebilir )
Son ayına ekliyorum bebişim.Bu ayı dediğim gibi çok iyi değrlendiriyorsun 😘

X