2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

genelde erken çıkıyor testlerde canım ama geç çıktığı da oluyor :) tabi çok nadir bir durum ama umudumuzu kaybetmiyoruz. bak bu topic eylüle de uzadı bu ay olmazsa diğer ay hamilesin :)

Yaptim biraz daha koyulaşmış ama adet tarihim geçmedi esim götürmüyor acele etme diye ben de korkuyorum ya kimyasal falan olur diye
maşaAllah koyulaşmış :) sağlıkla kucağına alırsın inşAllah canım olumsuzluk düşünme aklına dahi getirme :) hep pozitif hep olumlu düşün. Artık bebeğin sen ne hissedersen hissedecek :)

konudan bağımsız tırnak şekli seninki gibi olanları çok beğeniyorum ince uzun. kısa da olsa çok zarif duruyor. :)

yakaladık senle birbirimizi aynı zamanda öğreniriz inşallah gebeliklerimizi :) fnd_50 ve melegim can ile de yakınız
Ayyyy inşallah aşkım valla bu ay içimiz kıpır kıpır olsun son güne kadar ve birbirimize o güzel muhteşem haberleri veririz birbirimize

Ayy teşekkür ederimmm

İstanbul çok garip. Sabahtan yataktan zor kalkıyorum. Sıcaktan duramıyordum şimdi fırtına rüzgar ama boğucu bir hava var. Allah hayır etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…