2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum keskin düşüş başladıgında yumurta büyümüş oluyor ben doktora keskin düşüşün sabahı gittim 18.5 dedi yumurta seninki şuan 16mm kesin olmuştur dokotra gittigin gün çatlamış olabilir yada akşamı çatlar

Tabi kuzum artacak. Erken gebelik ve kaset olduğu için rengi böyle. Günden güne koyulaşacak rengi Allah'ın izniyle

Kız benim sagdaki yumırta boş çıktı belki bilemeyiz ki sagdaki yumurta için degerlendirmem bitti. Soldaki daha çatlamadı bıgün ve yarın sol için devam. Bu arada sagdaki çatladıgı günden beri migren agrısı gibi agrı var başımda. Migrenin yok normalde ama yumurtlama zamanın başım çok agrıyor benim fnd_50

İşte o yüzden devam etmek gerekiyor diyorum. Bırakmayacaksın çatladı bitti diye ben bu hatayı çok yaptım belki de bundan olmadı tabi bahane de kısmet olduktan sonra olur da ama işte önce caba aman ya deme migrenden nefret ederim benim de var migren dediğin gibi yumurtlama ya da adet zamanı tutar genelde ama bu ara azaldı da şükür anmak istemiyorum hormonlardan dolayı agrıyor işte çok geçmiş olsun bacım çok iyi anlarım

Öffff iyi hadi vicdanım el vermedi sizi böyle bırakmaya. Eylül Bat'ı olan herkes sırayla söylesin. Değiştircem tabloda. Eylülde buradan devam.
Ooooooo waauwww göslerime inanamıyorum ooooo waaauuwwww hem sıraya gireyim. Bitanesin A Afratafrac

Sat 8 Ağustos
Bat 3 Eylül

İnşallah gerek kalmadan mezun olacağız bu ay

Kaç milim olunca çatlıyor kuzum yumurta güne eksi milim büyüyor acaba. Ben doktora perşembe günü gideceğim doktora belki de o zamana kadar olur her şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…