2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Prodoctor inşallah ya kasıklarımda belimde ve göğüslerimde ağrım hiç geçmedi iğnenin ilk gününden beri artarak devam ediyor yarına belli olur bu sefer inşallah her gün aynısını diyorum
Testinizi paylaştınız mı kaçırdım benim de bekleyiş başladı şimdi ilk tecrübem olacak hem heyecanlıyım hem çok bilmiyorum neler olacak. İğnede yan etki görmüş müydünüz siz bu arada inş ve inş bebi vardır

Merhaba hayır paylaşmadım daha önce ve galiba listeye adımı bile yazdırmadım yok iğneden yan etki görmedim ama tüm etkilerini gördüm ilk günler kasıklarda ağrı şişkinlik gaz vardı kasık bel ağrısı hiç geçmeden devam etti göğüs ağrısı koltuk altında başkayıp tüm göğse yayıldı ve şiddeti arttı bugünde şişkinlik gaz tekrar başladı iğnenin 11. Günü bat 17 snde bakalım inşallah isteyen herkesle beraber sizde ve bende de vardır bebi

Aynen ya valla oranın başkanı da A Afratafrac olurdı mis olurdu missss doğuma kadar nasıl bir inanç hamileyim sanki de daha yumurtlama görmedim

Az kalmış test tarihinize. Şu an bende gaz başladı kasık ağrısı var biraz da bel ağrısı başladı gibi. İlaç alma isteği kadar ağırlaşmaz inş ağrılar kasık ağrısı geçiyor mu

Yeni mi yaptırdınız iğneyi ? Bende bu seferki hiç geçmedi ama çok ummalı bi çalışma vardı sanırım batmalarım yanmalarım çok oldu

Benim de ilk girdiğim ve son olmasını istediğim topik gerçekten başkanımız A Afratafrac çok mükemmel ilgili. Hamile olmasına rağmen heyecanını yaşarken bir de burada herkese yardımcı olmaya devam ediyor. Allah sana ve bebeğine bolca sağlıklı ömür versin Allah ayırmasın insallah

Ozelden fiyatini ogrenebilirmiyim

Ay kuzum inşallah bebişin sneinledir Güzel haberini bekliyoruz o halde.

Ben hala kan vermeye gitmedim. Kaset test ile takip ediyorum. ÇArşamba ve Cuma 2 defa kan vereblirmi belki ya da hiç vermeyebilirim emin değilim.

Bir kere niye korkuyorsun anlamadım kuzum. Alt tarafı bir test ve negatif ise daha hızlı önüne bakarsın, öcü değil ki bu. Hayatta her zaman her istediğimiz istediğimiz anda olacak diye bir şey yok. Negatif duyguları taşıdığımız müddetçe çevremizi sadece onlar sarıyor. Biraz pozitif düşün bence, olumlamalar yap. Negatifi görünce dünyanın sonuymuş gibi düşünmek yerine önümde daha bir sürü güzel ay var diye düşün.
Bu şekilde kendini yiyip bitirirsin var mı yok mu diye. İnşallah sana süpriz yapar

Merhaba kizlar benide eklermisiniz
Bat 7 eylul bu ay femera kullanmaya başladim insallah rabbim hicbirimizin kucağını boş birakmaz
Hoşgeldin canım, bu topik Ağustos sonu bitiyor, isteyen konuşmalarına devam edebilir tabi ancak Bat'ı Eylül olanları eklemiyorum topiğe

Ama sen ateşin birini olandan düşük girmişsin ikinci ateşi de düşürmeden yüksek gir üçüncü ateşi de ondan biraz yüksek gir 14 e çeker çizgiyi tahminim
Kuzum ateşim yine 36.00 çıktı yükselmiyor. Galiba ikinci yumurta çatlamadı daha. Doktor genelde cumartesi pazar salı ilişki dedigi zaman çarşamba sabahı yükseliyor benim ateşim. Onun rahöin ettigi zamanda çatlıcak galiba. Ama döngüm uzucak anlamadım. Bir ayda böyle ateşim yükselmemiçti bir türlü olmamıştı. Sagdaki çatlayan yumurtaya ne oldu şimdi

Kıslarrr günaydın üstteki artımed (kocama bunu vermişler) alttaki erken gebelik ilk testten çok fark göremedim koyulaşmada bir sıkıntı varmı sizce ? Regl 1 gün kaldı. Durum tespitim başım ağrıyor bu arada işe başlıyorum bugün yoğun geçiyor bana soru sorup mesajlarıma cevap verecekseniz muhakkak etiket yapın yoksa göremem sizi seviyoreee

Eklentiler

• IMG_7181.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 69
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…