2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ne dicem geçen sene temmuz ayından beri topic topic geziyorum. Her topicte diyordum ki “alışkınım topic topic gezmeye bu ay da öbür topiğe gideriz” diyordum. Ama bu ay öyle bir his var ki bu geldiğim son topic gibi hissediyorum bilmiyorum ya buna aşırı inandırdım kendimi ya da değişik bir his bilmiyorum. Grup ayrı pozitif, grupta bulunan arkadaşlar ayrı pozitif insan başaracağına inanıyor.
Ve bu grubun bu kadar pozitif olmasında emeği olan insan bence topic başkanımız. A Afratafrac ilk günden öyle pozitif girdi ki olaya hepimizi inandırdı. Hepimize olumlu bakmayı aşıladı. Ne bilim işte onun sayesinde ve vesilesinde bence bizler sanki daha pozitif olduk ben kendi şahsım adına böyle düşünüyorum. Bu yüzden kendi adıma her şey için çok teşekkür etmek istiyorum içimden geldi A Afratafrac iyi ki varsın. Bizi inandırdığın, her adımda desteklediğinı için çok teşekkür ediyorum.♥️♥️♥️♥️♥️
Hepsine tek tek katılıyorum bende bende onun sayesinde bu ay hamileyim diyip duruyorum pozitif oldum hep ama gerçekten bu ay farklı hislerim yanıltmasın bizi allahım inşallah aminnnn. Ben diyorum ki bu kız yogun olmasa nisan ayı anneler topigi açtırırdık 😂😂orda düzen yok titizlik yok gezdim de biraz. A Afratafrac ile aynı burcuz düzen takıntımız var galiba 😂😂

Eklentiler

• A2BDC12E-08FB-4B44-A3C1-59F6AD8BFF0C.jpeg
    A2BDC12E-08FB-4B44-A3C1-59F6AD8BFF0C.jpeg
    111,4 KB · Görüntüleme: 42
  • A5677B83-323A-4CE9-86AE-7C6568F33BC6.jpeg
    A5677B83-323A-4CE9-86AE-7C6568F33BC6.jpeg
    138,5 KB · Görüntüleme: 36
Hepsine tek tek katılıyorum bende bende onun sayesinde bu ay hamileyim diyip duruyorum pozitif oldum hep ama gerçekten bu ay farklı hislerim yanıltmasın bizi allahım inşallah aminnnn. Ben diyorum ki bu kız yogun olmasa nisan ayı anneler topigi açtırırdık 😂😂orda düzen yok titizlik yok gezdim de biraz. A Afratafrac ile aynı burcuz düzen takıntımız var galiba 😂😂
Biz mayıs annesi olmuyor muyuz🤔 Hepimizi hamile kabul ederek soruyorum inşallah öyleyizdir🙏🏻🙏🏻

Ne dicem geçen sene temmuz ayından beri topic topic geziyorum. Her topicte diyordum ki “alışkınım topic topic gezmeye bu ay da öbür topiğe gideriz” diyordum. Ama bu ay öyle bir his var ki bu geldiğim son topic gibi hissediyorum bilmiyorum ya buna aşırı inandırdım kendimi ya da değişik bir his bilmiyorum. Grup ayrı pozitif, grupta bulunan arkadaşlar ayrı pozitif insan başaracağına inanıyor.
Ve bu grubun bu kadar pozitif olmasında emeği olan insan bence topic başkanımız. A Afratafrac ilk günden öyle pozitif girdi ki olaya hepimizi inandırdı. Hepimize olumlu bakmayı aşıladı. Ne bilim işte onun sayesinde ve vesilesinde bence bizler sanki daha pozitif olduk ben kendi şahsım adına böyle düşünüyorum. Bu yüzden kendi adıma her şey için çok teşekkür etmek istiyorum içimden geldi A Afratafrac iyi ki varsın. Bizi inandırdığın, her adımda desteklediğin için çok teşekkür ediyorum.♥️♥️♥️♥️♥️
Bende aynı şekilde hissediyorum, tamam başardın diyorum içten içten kendime 😍 dediğin gibi grubun enerjisi hepimizi yakaladı. Bu kadar hamile olmasının sebebi de bu 🥹 hepsi A Afratafrac sayesinde. İyi ki topic’i kurmuş.şimdi sanki mezuniyetim yaklaşıyor gibi hissediyorum 😍💐

Bende aynı şekilde hissediyorum, tamam başardın diyorum içten içten kendime 😍 dediğin gibi grubun enerjisi hepimizi yakaladı. Bu kadar hamile olmasının sebebi de bu 🥹 hepsi A Afratafrac sayesinde. İyi ki topic’i kurmuş.şimdi sanki mezuniyetim yaklaşıyor gibi hissediyorum 😍💐
Mezun olacaz inşallah sınıfta kalmak yok 😂😂tekrar okumak istemiyorum 😂😂😂

X