2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Prodoctor inşallah ya kasıklarımda belimde ve göğüslerimde ağrım hiç geçmedi iğnenin ilk gününden beri artarak devam ediyor yarına belli olur bu sefer inşallah her gün aynısını diyorum 😂😂
Testinizi paylaştınız mı kaçırdım😊 benim de bekleyiş başladı şimdi ilk tecrübem olacak hem heyecanlıyım hem çok bilmiyorum neler olacak. İğnede yan etki görmüş müydünüz siz 😊 bu arada inş ve inş bebi vardır

Testinizi paylaştınız mı kaçırdım😊 benim de bekleyiş başladı şimdi ilk tecrübem olacak hem heyecanlıyım hem çok bilmiyorum neler olacak. İğnede yan etki görmüş müydünüz siz 😊 bu arada inş ve inş bebi vardır
Merhaba hayır paylaşmadım daha önce ve galiba listeye adımı bile yazdırmadım 🙈 yok iğneden yan etki görmedim ama tüm etkilerini gördüm ilk günler kasıklarda ağrı şişkinlik gaz vardı kasık bel ağrısı hiç geçmeden devam etti göğüs ağrısı koltuk altında başkayıp tüm göğse yayıldı ve şiddeti arttı bugünde şişkinlik gaz tekrar başladı iğnenin 11. Günü bat 17 snde bakalım inşallah isteyen herkesle beraber sizde ve bende de vardır bebi 👶🏻

Hepsine tek tek katılıyorum bende bende onun sayesinde bu ay hamileyim diyip duruyorum pozitif oldum hep ama gerçekten bu ay farklı hislerim yanıltmasın bizi allahım inşallah aminnnn. Ben diyorum ki bu kız yogun olmasa nisan ayı anneler topigi açtırırdık 😂😂orda düzen yok titizlik yok gezdim de biraz. A Afratafrac ile aynı burcuz düzen takıntımız var galiba 😂😂
Aynen ya valla oranın başkanı da A Afratafrac olurdı mis olurdu missss doğuma kadar😁 nasıl bir inanç hamileyim sanki de daha yumurtlama görmedim😁

Merhaba hayır paylaşmadım daha önce ve galiba listeye adımı bile yazdırmadım 🙈 yok iğneden yan etki görmedim ama tüm etkilerini gördüm ilk günler kasıklarda ağrı şişkinlik gaz vardı kasık bel ağrısı hiç geçmeden devam etti göğüs ağrısı koltuk altında başkayıp tüm göğse yayıldı ve şiddeti arttı bugünde şişkinlik gaz tekrar başladı iğnenin 11. Günü bat 17 snde bakalım inşallah isteyen herkesle beraber sizde ve bende de vardır bebi 👶🏻
Az kalmış test tarihinize. Şu an bende gaz başladı kasık ağrısı var biraz da bel ağrısı başladı gibi. İlaç alma isteği kadar ağırlaşmaz inş ağrılar 😊 kasık ağrısı geçiyor mu

Az kalmış test tarihinize. Şu an bende gaz başladı kasık ağrısı var biraz da bel ağrısı başladı gibi. İlaç alma isteği kadar ağırlaşmaz inş ağrılar 😊 kasık ağrısı geçiyor mu
Yeni mi yaptırdınız iğneyi ? Bende bu seferki hiç geçmedi ama çok ummalı bi çalışma vardı sanırım batmalarım yanmalarım çok oldu

Ne dicem geçen sene temmuz ayından beri topic topic geziyorum. Her topicte diyordum ki “alışkınım topic topic gezmeye bu ay da öbür topiğe gideriz” diyordum. Ama bu ay öyle bir his var ki bu geldiğim son topic gibi hissediyorum bilmiyorum ya buna aşırı inandırdım kendimi ya da değişik bir his bilmiyorum. Grup ayrı pozitif, grupta bulunan arkadaşlar ayrı pozitif insan başaracağına inanıyor.
Ve bu grubun bu kadar pozitif olmasında emeği olan insan bence topic başkanımız. A Afratafrac ilk günden öyle pozitif girdi ki olaya hepimizi inandırdı. Hepimize olumlu bakmayı aşıladı. Ne bilim işte onun sayesinde ve vesilesinde bence bizler sanki daha pozitif olduk ben kendi şahsım adına böyle düşünüyorum. Bu yüzden kendi adıma her şey için çok teşekkür etmek istiyorum içimden geldi A Afratafrac iyi ki varsın. Bizi inandırdığın, her adımda desteklediğin için çok teşekkür ediyorum.♥️♥️♥️♥️♥️
Benim de ilk girdiğim ve son olmasını istediğim topik💗 gerçekten başkanımız A Afratafrac çok mükemmel ilgili. Hamile olmasına rağmen heyecanını yaşarken bir de burada herkese yardımcı olmaya devam ediyor. Allah sana ve bebeğine bolca sağlıklı ömür versin Allah ayırmasın insallah 🧿

Biz mfk yı aldık 1 hafta sonra ben zaten gebe olduğumu öğrendim
Biz öncesinde 1,5 ay kadar özellikle eşim keçi boynuzu pekmezini düzenli tüketti.
Bal fındık fıstık ceviz karışımı tarzı bir macun hazırlamıştık onu düzenli tüketti. Bende gerekli hormonal ilaç tedavimi oldum.Doğal yoldan 1-1,5 ayda aldık güzel haberi.
Elimde 1 kutu advictor 1 kutu azosperm var zaten şuan 5 aylık hamileyim ihtiyacı olan varsa pendik için eldenteslim edebilirim hediye olarak MFK ürünlerini
Ozelden fiyatini ogrenebilirmiyim

Günaydın 🥰 bebişimin değeri inşallah sağlıkla artıyordur 🙏🧿

1691984190076.png

Sonunda bu yazıya ben de dahil olabildim çok heyecanlı🥰 ben perşembe test yapmıştım çok silik çıkmıştı. Çok takip edebildiğim ya da bilinçli olduğum bir ay değildi o yüzden test yanlış olabilir diye fazla ümitlenmedim. Testimi yarın ya da salı günü ilk idrarla tekrarlamayı düşünüyorum yine silik çizgi görürsem kan vermeye girmeli miyim size danışırım inşallah testten sonra artık karar vericem.. 🙏🏻
Ay kuzum inşallah bebişin sneinledir 🥰🙏 Güzel haberini bekliyoruz o halde.

Ben hala kan vermeye gitmedim. Kaset test ile takip ediyorum. ÇArşamba ve Cuma 2 defa kan vereblirmi belki ya da hiç vermeyebilirim emin değilim.

Bir de ben ilişkinin üzerinden 13 gün geçmişken test yapmıştım silik çıktı hiç güvenemedim ama insan bir umutlanıyor ister istemez. Yarın 17. Gün olacak test yapsam mı ki diyorum ama çıkmazsa diye de çok korkuyorum. Kafam karışık 🥹
Bir kere niye korkuyorsun anlamadım kuzum. Alt tarafı bir test ve negatif ise daha hızlı önüne bakarsın, öcü değil ki bu. Hayatta her zaman her istediğimiz istediğimiz anda olacak diye bir şey yok. Negatif duyguları taşıdığımız müddetçe çevremizi sadece onlar sarıyor. Biraz pozitif düşün bence, olumlamalar yap. Negatifi görünce dünyanın sonuymuş gibi düşünmek yerine önümde daha bir sürü güzel ay var diye düşün. 💕
Bu şekilde kendini yiyip bitirirsin var mı yok mu diye. İnşallah sana süpriz yapar🙏

Merhaba kizlar benide eklermisiniz
Bat 7 eylul bu ay femera kullanmaya başladim insallah rabbim hicbirimizin kucağını boş birakmaz
Hoşgeldin canım, bu topik Ağustos sonu bitiyor, isteyen konuşmalarına devam edebilir tabi ancak Bat'ı Eylül olanları eklemiyorum topiğe 🥰🙏

Ama sen ateşin birini olandan düşük girmişsin ikinci ateşi de düşürmeden yüksek gir üçüncü ateşi de ondan biraz yüksek gir 14 e çeker çizgiyi tahminim
Kuzum ateşim yine 36.00 çıktı yükselmiyor. Galiba ikinci yumurta çatlamadı daha. Doktor genelde cumartesi pazar salı ilişki dedigi zaman çarşamba sabahı yükseliyor benim ateşim. Onun rahöin ettigi zamanda çatlıcak galiba. Ama döngüm uzucak anlamadım. Bir ayda böyle ateşim yükselmemiçti bir türlü olmamıştı. Sagdaki çatlayan yumurtaya ne oldu şimdi

Kıslarrr günaydın😍 üstteki artımed (kocama bunu vermişler) alttaki erken gebelik ilk testten çok fark göremedim koyulaşmada bir sıkıntı varmı sizce ? Regl 1 gün kaldı. Durum tespitim başım ağrıyor 😅 bu arada işe başlıyorum bugün yoğun geçiyor bana soru sorup mesajlarıma cevap verecekseniz muhakkak etiket yapın yoksa göremem sizi seviyoreee🥰

Eklentiler

• IMG_7181.jpeg
    IMG_7181.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 69
X