2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet, aynen bi de süt ve süt ürünleri x kromozomlarını besliyormuş kahve, bitter çikolata falan da y kromozomlarını öyle bir şey de okumuştum hangisini çok tüketirseniz erkek kız ihtimali artıyormuş
Ayy tükettiklerime bakarsak bende kız olması ihtimali yüksek :KK70: kahve,çikolata hiç sevmemmm

Neyse ilk oluşunun avantajıyla kurtarır erkek olursa da :)) ama içimden kız geçiyor demiştim öğrendiğin zaman beni de etiketlersen sevinirm unutmazsan tabi :KK48: gebelik unutkanlık yapmıştı bende
Tabiki etiketlerim kasım falan görünüyor cinsiyet😍 bakalım hayırlısı olsun sağlıklı olması önemli😍

Bu ara canlarım cok yazmasamds okuyorum ara ara. Oncelıkle fnd_50 fnd_50 ve melegim can melegim can mınnoslarım size karsı ıcımde muthıs bır pozıtıflık var hatta çift pozıtıflııkk💃😍🐥🌸 A Afratafrac senın ıcın bende erkek hıssedıyorum bebegım ve senın ıcın cok ama cok mutluyum🥰🥰
aynurland aynurland canım bende cızgı gordum ya senın testınde bı kanmı versen acaba yoksa kımyasal mı oldu.belkıde gec dollenmıstır.bencede var cunku cızgı🙏🌸🌸
Aşkooommmm çok özletme kendini yaz ara ara, aşımızı etiketle heyecanlandır bizi🤩🤩 seni içindeki pozitifliği severim ben ay inşallah bu ay hissiyatlarımız doğru çıkar inşallah amin kuzum 🤲🏻😍 sen neler yapıyorsun aşkım ne durumdasın

fnd_50 fnd_50 kuzum ateşe bak iki tık yükseldi yarın yükselirse demekki 15. Güne çekecek çizgiyi geçen ayda 15. Gün çekmişti
Yarın ve bir sonraki gün yükselirse 14 e çeker kuzum çizgiyi. Oh oh güzelce değerlendirdin inşallah zaten sonucu da Allah’a bırakalım inanıyorum şu tablodan güzel şeyler çıkacak 🤲🏻 benim tablo da bırakıyorum şimdi sana. Zaten dün bitti klomen. Yakında inşallah bir şeyler olur

Eklentiler

• IMG_7842.jpeg
    IMG_7842.jpeg
    133,2 KB · Görüntüleme: 75
Aynen ama gece uyurken oldu bende, ıslaklığa uyandım 😂 strese bağlamıştım ben, hatta eşime çemkirdim beni üzdün diye salyam aktı diye 😁
Benim de öyle oldu ilk. Gevce uyurken oldu bir kalktım salyam akmış. Sonra yattım tekrar sabah uyandıktan sonra tekrar oldu.

Kızlar yumurta kalitemi yükseltmek adına bu ay aslan pençesi kullanmayı düşünüyorum. Adet başlayınca mı kullanmaya başlamak gerekiyor bir bilgisi olan var mı? Bir de antibiyotikle kullanılmasında bir sakınca var mı?🌸

X