2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Anladım canım benimde rahimde de hafif bir yarık gibi bi çizgi vardı onu alacak histereskopi yapıp tüp bebek olacam bende bi o vardı rahimde başka birşey demedi elhamdülillah takviye verdi onuda aldım bakalım inşallah hayırlısı olur bizim için ama o çöküntü bebeğin düşmesine neden olabiliyormuş öyle dedi doktor

Canım aklında bulunsun tabiki olursa bi görünebilirsin dediğim gibi pko konusunda uzman bize dediki beni kessen ben yalan söylemem olanı söylerim daha fazla vakit kaybetmeye gerek yok yapalım olur hayırlısı ile dedi bakalım güzel geçer inşallah bende o ara araştırma yapıyorum bakalım

Kızlar ya bu karın guruldaması yaşayan var mı ya iki gündür bildiğin içimde bi canavar var gibi guruldamalar rahimde böyle pıt pıt atmalar. İshal noluyoruz anlamadım normalde ishal regl ile birlikte olurdum

Canım daha önce başka tedavi yaptın mı? Kaç yaşındasın regl düzensizliği falan var mı?

Kızlar Allah aşkına bana yardım edin ben mi yanlış görüyorum yoksa böyle bir şey olabilir mi? Adetin üçüncü günü içimden ulan son testi yapcam zaten adetim bitmek üzere dedim. Işıkla bakınca görüyorum ışıksız göremiyorum. 5 dakika içinde çıktı ama nasıl neden?

Eklentiler

• b790f26f-bd91-4321-bbdc-1104f619f206.jpeg
    37,8 KB · Görüntüleme: 97
  • e6d90b57-d077-43fc-be34-bdb112fd29aa.jpeg
    38 KB · Görüntüleme: 100
Canım o kağıdı çıkarıp öyle çeker misin bir de içindeki plastik şerit ışığa yansıyor gibi geldi bana

Merhaba benide listeye eklermisiniz sat 30 haziran bat 28 temmuz inşallah hayırlısıyla

Canım daha önce başka tedavi yaptın mı? Kaç yaşındasın regl düzensizliği falan var mı?
2 kere aşılama yapıldı negatif oldu 24 yaşındayım pkoluyum düzensizim ama evlenmeden bir sene öncesine kadar yoktu 2019 da başladı evlendikten sonra 6 ay korunma hapı içtim düzene girdi sonra bıraktım çocuk istedik işte olmadı çok doktora gittim aşılama oldum olmayınca işte en son tüp bebek yapalım dedik şans daha yüksek pkolularda tüp bebek bi bakalım deneyelim belki bunda vardır bi hayır Rabbim hiç birşeyi boşuna karşımıza çıkarmaz senin nasıl oldu? yaş kaç? pkolusun sende anladığım kadarıyla ( bu arada kimsenin yaşını bilmediğim için canımlı konuştum kusuruma bakmayın Samimiyeti çok severim oyzden)

Bende 26 yaşındayım Bende genelde öyleyim ya canımlı aşkımlı bende pko kendimi bildim bileli var evlenmeden önce regl hep düzensizdi 2 ay olmazdım falan evleneli 4 yıl olacak nerdeyse. evlendikten sonra nispeten düzene girmiş gibi oldu ama şu son 5 6 aydır düzen falan kalmadı. Bende klomen ile denedim letu ile denedim 2 kez aşılama yaptım olmadı benim aşılamalarda rahim ağzında hep problem oldu o içine sokulan kanal varya Bende rahim ağzında bişeye takılıyordu iki işlemde de doktorlarım çok zorlandı benimde canım çok yandı. İki farklı doktora yaptırdım ikinci aşılamada doktor nerdeyse aşılamadan vazgeçip rahime kamera soracaktı ki son anda başardı. Bu ay tutmazsa gel kamerayla bi bakalım ne var diye dedi. Tabi yine tutmadı hemen gittim histereskopi oldum rahim ağzında naboti kistleri varmış orayı daraltan. Doktorum tüp bebek doktoruydu bu arada hemen tüp bebek yapalım hiç bekleme dedi. Ama biz tayinci olduğumuz için 10 gün içinde taşınıyorduk orda yaptıramadık. Şimdi balıkesirdeyim bakalım tüp bebek için araştırma yapıyorum. Evimin hemen yanındaki şehir hastanesinde bölüm açıldı henüz tüp bebek yapmaya başlamadılar ama bir kaç aya başlanacak. Tereddütteyim burda mı yaptırsam yoksa il dışında işinin ehli doktorlara mı gitsem bilemiyorum

Ben gördüm canım var

İnşallah canım tekrar tedavi olmak çok zor geliyor tabiki Rabbim en iyisini bilir hepimizin duaları kabul olsun

Yine gölgeli günlerden gunaydınmuhtemel ovulasyonun 9.gunu.batada 3 gun var.6.30 gıbı yaptm foto 6.57 gıbı cektım.Bat yaklasınca hep gölge cıkıyo enteresan bı sekılde.ıkı gun once yaptıgımda hıcbısey cıkmamıstı.ama tabıkı golgelere karnımız tok pembe cızgı olmadıktan sonra melisaa93 A Afratafrac melegim can ve diğer tatlı ve güzel arkadaslarım

Eklentiler

• IMG_0393.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 75
  • IMG_0392.jpeg
    18 KB · Görüntüleme: 76
Evet kuzum gölgemiz yerini almış inşallah koyulaşan gölgelerden olsun bence 9. Güne göre silik görünüyor canım

Kızlar bende dün 12. Günde piki gördüm degerlendirme pazartesi carsamba ve bu sabah oldu muhtemelen dün aksam catladı iki gün arayla bikac kez daha denerim uyku gözümden akarken kalktım sabah allahım ne kadar istedigimi görüyorsun amin

Işıksız görünmesi gerekir diye biliyorum ama inşallah vardır. Alttan ışığı tuttuğun için yansıyor olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…