2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

2 kere aşılama yapıldı negatif oldu 24 yaşındayım pkoluyum düzensizim ama evlenmeden bir sene öncesine kadar yoktu 2019 da başladı evlendikten sonra 6 ay korunma hapı içtim düzene girdi sonra bıraktım çocuk istedik işte olmadı çok doktora gittim aşılama oldum olmayınca işte en son tüp bebek yapalım dedik şans daha yüksek pkolularda tüp bebek bi bakalım deneyelim belki bunda vardır bi hayır Rabbim hiç birşeyi boşuna karşımıza çıkarmaz senin nasıl oldu? yaş kaç? pkolusun sende anladığım kadarıyla ( bu arada kimsenin yaşını bilmediğim için canımlı konuştum kusuruma bakmayın Samimiyeti çok severim oyzden) ☺️☺️
Şurada yaş bilgisi açık olanların yaşı yazıyor canım. Yaşın daha çok gençmiş. Pko hamileliği imkansız kılmıyor. Sadece doktor kontrolünde ilaç kullanmak gerekiyor. Takviyeler almak gerekiyor. Hatta bu rahatsızlık daha biz anne karnındayken oluşan ve doğuştan gelen bir şey. Çoğu kadın pko olduğunu bilmeden hamile kalıyor hatta. İçini ferah tut. Bence tüp bebek için acele etmenize de gerek yokmuş. İnşallah en kısa zamanda güzel haberi alacaksınız inanıyorum 💕🙏

1688706572340.png

Ayy meloşumm o kadar sıcakkı uyku fln uyunmuyor.adanayı dusunemıyorım şu anda yanıyordur🫣Allah kolaylık versın bebegm sıze.
Yanıyor ne demek balım gece gündüz klima açıyoruz heleki adetken hiç çekilmiyor ateş basıyor 😂😂

Yine gölgeli günlerden gunaydın😂muhtemel ovulasyonun 9.gunu.batada 3 gun var.6.30 gıbı yaptm foto 6.57 gıbı cektım.Bat yaklasınca hep gölge cıkıyo enteresan bı sekılde.ıkı gun once yaptıgımda hıcbısey cıkmamıstı.ama tabıkı golgelere karnımız tok pembe cızgı olmadıktan sonra 😂 melisaa93 melisaa93 A Afratafrac melegim can melegim can ve diğer tatlı ve güzel arkadaslarım
Elinde predictor erken gebelik testi var mı? Fotoyu büyütmeden görebiliyorum. Ay hadi Allahım 🙏

Bu arada hıcbıırr belırtı yok gogsum bıle şişmedi bu ay.sadece ucunda hafıf bı acı var o kadar.ve içimdeki his yıne olmadı dıyo maaleseef.bıze kayserı yolları gorundu melisaa93 melisaa93 sızın memlekete dogru 😊hsg cekılmek zorunda kalcam kesın yıne🙈
Niguda hiç belirtim yok diyordu canım belli olmaz daha 9. Günün balım

Elinde predictor erken gebelik testi var mı? Fotoyu büyütmeden görebiliyorum. Ay hadi Allahım 🙏
Yok bebegım.aynı testten 4 tane var.gozum dolayısıyla bugunde ıse gıtmeyı dusunmuyorum rapor alcam aıle hekımınden.evden cıktıgımda alırım belkı bır cılgınlık yapıp🤪

Yine gölgeli günlerden gunaydın😂muhtemel ovulasyonun 9.gunu.batada 3 gun var.6.30 gıbı yaptm foto 6.57 gıbı cektım.Bat yaklasınca hep gölge cıkıyo enteresan bı sekılde.ıkı gun once yaptıgımda hıcbısey cıkmamıstı.ama tabıkı golgelere karnımız tok pembe cızgı olmadıktan sonra 😂 melisaa93 melisaa93 A Afratafrac melegim can melegim can ve diğer tatlı ve güzel arkadaslarım
İnşAllah belirgin çizgi olduğu şeklini görürüz birkaç gün içinde bebeğim 😍🤲🏻

Kızlar bende dün 12. Günde piki gördüm degerlendirme pazartesi carsamba ve bu sabah oldu muhtemelen dün aksam catladı iki gün arayla bikac kez daha denerim uyku gözümden akarken kalktım sabah allahım ne kadar istedigimi görüyorsun amin 😄😄😄
İşte feraset işte cesaret 😂 İnşAllah bu ay sağlıkla hayırla nasip olur canım 🥰🤲🏻

Bu arada hıcbıırr belırtı yok gogsum bıle şişmedi bu ay.sadece ucunda hafıf bı acı var o kadar.ve içimdeki his yıne olmadı dıyo maaleseef.bıze kayserı yolları gorundu melisaa93 melisaa93 sızın memlekete dogru 😊hsg cekılmek zorunda kalcam kesın yıne🙈
Şu anda olumsuz düşünceleri bir kenara atıyoruz sen hamilesin bebeğim bu enerjiyle bakıyoruz😍 sonrasında da gerekli olursa hsgde ne var canım hemen çekilir biter hem ihtimali yükseltir🥰 Kayseri’ye de geldiğinizde neye ihtiyacınız olursa buradayım bebeğim doktorları araştırırız, isterseniz gelirim yanınıza burada da bir eviniz var ☺️

Şurada yaş bilgisi açık olanların yaşı yazıyor canım. Yaşın daha çok gençmiş. Pko hamileliği imkansız kılmıyor. Sadece doktor kontrolünde ilaç kullanmak gerekiyor. Takviyeler almak gerekiyor. Hatta bu rahatsızlık daha biz anne karnındayken oluşan ve doğuştan gelen bir şey. Çoğu kadın pko olduğunu bilmeden hamile kalıyor hatta. İçini ferah tut. Bence tüp bebek için acele etmenize de gerek yokmuş. İnşallah en kısa zamanda güzel haberi alacaksınız inanıyorum 💕🙏

Eki Görüntüle 3269093
Bende yaş bilgisini kapattım ama adımda eşşek kadar doğum tarihim yazıyor 😂😂 bir ara değiştircem artık

Dün ben gördüm mü acaba pik'i. yoksa yumurtam çatlayamadı mı 🧐 Gece iyice pik oldu da sabaha mı çatladı aceba.

1688708738202.jpeg

Şu anda olumsuz düşünceleri bir kenara atıyoruz sen hamilesin bebeğim bu enerjiyle bakıyoruz😍 sonrasında da gerekli olursa hsgde ne var canım hemen çekilir biter hem ihtimali yükseltir🥰 Kayseri’ye de geldiğinizde neye ihtiyacınız olursa buradayım bebeğim doktorları araştırırız, isterseniz gelirim yanınıza burada da bir eviniz var ☺️
Ayy canımm benımm cok tesekkur ederım😍ınsanın senın gıbı kankısı olunca sırtı yere gelmez💃💃

X