2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

İnşAllah değerler normal aralığa gelince olacak bebeğim

Evet hayırlısı böyleymiş dilim böyle demeye bile varmıyor sanki üzülmüyormuş gibi hissediyorum böyle konuşunca hayat ama kaldığı yerden devam ediyor bi şekilde canım
Ben senin hemen hamile kalacağına o kadar inanıyorum ki sen hamile değilken bile hamilesin diyordum yine aynı şekilde inancım tam sağlıkla nasip olur inşAllah canım

Belirtin var mı canım bu ay

kızlarr ben 22 haziranda aşılama yaptırdım test ne zaman yapmam lazım bat 8 Temmuz. Şimdi yaptığım test negatif çıktı
Canım 14. Gündesin sanırım şuan. Bugünlerde çıkması lazım. Ben de iki aşılama oldum geçtiğimiz aylarda. Biraz mola verdim. Umarım bebişin seninledir

Ben girdim kuzum. Hiçbir yerde deniz korunma yöntemi demediği için spermleri öldürmez diye düşündüm. Bence zorlaştırmaz. Hatta bazı dokktorlar stresi azalttığı için öneriyor diye biliyorum..
Kızlar deniz havuz olaylarını napiyosunuz, yumurtlama sonrası bekleme döneminde gebeliği zorlaştırır mi acaba ne dersiniz

Günaydın kızlar, sizde durumlar ne, var mı hamişlik belirtisi olan ya da hamile olan

@tgdrnkzl @elosul @TeraziBurcuu edahandro
Canım hiçbir belirtim yok. Tatildeydim. Değerlendirdim. Umarım rahat kafamın yüzü suyu hürmetine hamişimdir. Hamile olan arkadaşlar yazabilir mi? Hamileyken karında yumurtalıkta ağrı olması şart değil değil mi? Ay o kadar ağrısı sızı olan duydum ki son zamanlarda, doğru bildiğimi de unuttum. Sanki ağrım olması lazım gibi düşünmeye başladım. Hiç ağrım yok. Gebelik testini pazartesi yapmayı düşünüyorum.

Hiç bir ağrısı, sızısı, göğüs hassasiyeti vs. olmadan hamile olduğunu öğrenen çok oldu. Ne diyorduk, belirti aramıyoruz. O halde Pazartesi senden inşallah güzel haber alacağız

Bu arada ped alerjisi olabilirsin sürekli her ay tekrarlıyorsa kaşıntıların. Bende var mesela. Regl dönemi sonrasında kaşınır mutlaka. Travazol sürerim 2-3 gün hemen geçer.
Aaa benimki ondan mı acaba canım regl zamanı başlar bittikten sonrada kaşınır sonra regl zamanına kadar pek olmaz

Aaa benimki ondan mı acaba canım regl zamanı başlar bittikten sonrada kaşınır sonra regl zamanına kadar pek olmaz
Aynen, çok sık görülen bir şeymiş. Olabildiğince organik, pamuklu olan ürünlerden kullanmak çok önemli bu yüzden. Ancak yine de oluyor, 1-2 gün travazol krem rahatlatıyor diğer aya kadar.

Ben girdim kuzum. Hiçbir yerde deniz korunma yöntemi demediği için spermleri öldürmez diye düşündüm. Bence zorlaştırmaz. Hatta bazı dokktorlar stresi azalttığı için öneriyor diye biliyorum..
Bnde pazar günü havuza girdim
Ağaçtan ıhlamur topladım
Eşya taşıdım, bayramda aile içi tartışma çıktı, bugun gözümün önünde köpeğimizi boğdular, çok korktum
Bu ay öyle şeyler yaşadım ki..

Ne folik asit ne progestan ne coraspin
Hiçbişey yok
Bata 2 gün var acaba nolur ne olmaz progestan fitilmi kullansam dıyorum

Sen yarın bul bir yerden test de yap. Boş yere de fitil mitil kullanma.

Köpeğiniz için çok üzüldüm

Başına gelmeyen kalmamışşş ayyy köpeğinede çok üzüldüm gözünün önünde kim yaptı bunu ne istemiş o masumdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…