2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Cnm göğüs agrım var 4 gündür bide bel ağrım, son ilişki ayın 23ünde oldu
Döngünün 16. Günüydü
Eğer varsa bugun 13. Gün
Belirtiler benziyor ama bilemıyorum
Rahat takılmak için kafaya takmamaya çalışıyorum 🙃
Sen nasılsın naptın görüşemedık cnm
Senin belirtiler benziyorsa olabilir o zaman 😍 İnşAllah sağlıkla nasip olur bebeğim. Bende iyiyim canım çok şükür. Bu ay sıkı çalışmıştık takviyeler yürüyüşler ilişki düzeni on numaraydı ama nasip değilmiş olmadı regl oldum ikinci gün bugün ☺️ Bakalım diğer aya İnşAllah 🤲🏻

Bnde pazar günü havuza girdim
Ağaçtan ıhlamur topladım
Eşya taşıdım, bayramda aile içi tartışma çıktı, bugun gözümün önünde köpeğimizi boğdular, çok korktum
Bu ay öyle şeyler yaşadım ki..

Ne folik asit ne progestan ne coraspin
Hiçbişey yok
Bata 2 gün var acaba nolur ne olmaz progestan fitilmi kullansam dıyorum
Yaa kıyamam 😔 çok üzüldüm canım

Senin belirtiler benziyorsa olabilir o zaman 😍 İnşAllah sağlıkla nasip olur bebeğim. Bende iyiyim canım çok şükür. Bu ay sıkı çalışmıştık takviyeler yürüyüşler ilişki düzeni on numaraydı ama nasip değilmiş olmadı regl oldum ikinci gün bugün ☺️ Bakalım diğer aya İnşAllah 🤲🏻
İnşallah cnm o kdr değişik duygular içindeyimki bi taraftan olsun istıyorum bı taraftan aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum, hep hayal kırıklığı..
Sürekli test yap pozitif gör ama koyulaşma yok 😪

Cnm senin içinde dua edıyorum, rabbim nasip eder inş 🙏

İnşallah cnm o kdr değişik duygular içindeyimki bi taraftan olsun istıyorum bı taraftan aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum, hep hayal kırıklığı..

Çok şükür canım en azından hamile kalabiliyorsun 🤲🏻 İnşAllah sağlıkla nasip olur 😍 teşekkür ederim bebeğim sende benim dualarımdasın 🥰

İyi o zaman sevindim ilaçla daha çabuk normale döner ☺️
Aslında canım sevindem mi ğzülsem mi bilemedim çünkü e2 çok düşük çıkıncada sıkıntı yumurtalar uyarılmadıgı için büyüyüp çatlamıyor. Benim çok düşüktü hayıt kullandım 3 ay oldu bence o düzene koydu. 3 aya kadar gögüslerim ne agrır ne sızlardı şimdi adetim bitiyor hala agroyor sızlıyor

Aslında canım sevindem mi ğzülsem mi bilemedim çünkü e2 çok düşük çıkıncada sıkıntı yumurtalar uyarılmadıgı için büyüyüp çatlamıyor. Benim çok düşüktü hayıt kullandım 3 ay oldu bence o düzene koydu. 3 aya kadar gögüslerim ne agrır ne sızlardı şimdi adetim bitiyor hala agroyor sızlıyor
Bir şeyler yoluna giriyor o zaman 😍 sen hissedersin zaten vücudunu iyiye gidip gitmediğini ☺️

Ben monoville aldım yeni kullanmaya başladım
Bakayım ben de teşekkür ederim 🙏🏻
Nioli yağını bnde yeni duydum, vajinal kaşıntı var bnde, içte değil ama dış tarafta
Hamiş değilsem alıcam, yada bu ay süt buğusuna durucam
Ben de yeni öğrendim çok öneriyorlar denemek istiyorum. İnşallah ise yarar. Bu arada kopegin için çok üzüldüm 🥺

Bnde pazar günü havuza girdim
Ağaçtan ıhlamur topladım
Eşya taşıdım, bayramda aile içi tartışma çıktı, bugun gözümün önünde köpeğimizi boğdular, çok korktum
Bu ay öyle şeyler yaşadım ki..

Ne folik asit ne progestan ne coraspin
Hiçbişey yok
Bata 2 gün var acaba nolur ne olmaz progestan fitilmi kullansam dıyorum
Yaa geçmiş olsun kuzum. Umarım hiç umadığımız anda mutluluğumuz karşımıza çıkar. Umarım artık zamanı gelmiştir ve ve bebişlerimiz bizii bulur. Progestan döllenmiş yumurta iççin diye biliyorum. Progestan döllenmiş kese görününce vermiyor mu doktorlar? Boşuna hormon alma kuzum. Ama folik asit ve coraspirin içebilirsin tabi.

Ya hangisi daha iyi bilemiyorum. Ben daha hiç çift çizgi görmedim. Beni de bu korkutuyor. 15 ay oldu. Kimimiz sürekli pozitif görüp kanda negatifi görüyor, kimimiz benim gibi hiç tık yok. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Canım neden histereskopi yapılacak sana
Rahim üstten çökükmüş canım düşüklerin sebebi bu olabilir dedi rahime çizikte atacaktı. Kaç yıl acıbadem memorıal gezdim durdum hiç kimse böyle bişi demedi devletteki doktor boyle dedı. Bariz belli ama çöküklük normal rahim filmini actı gösterdi bak dedi aradakı farka. O yüzden olmaya karar verdim canım

Merhabalar ben de tüp bebek öncesi bir ay kendim denemek istiyorum. Ovulasyon testi, vitaminler, jel aldım inşallah isteyen herkese bu ay bereketli gelsin🌺🙏 bat 3 ağustos
Umarım hakkında hayırlısı olur canım. Ben de jelden alıp denemek istiyorum. Gynoseed olandan mı aldın? Vitamin ve ovulasyon testi uzuncadır kullanıyorum. Bir de onu deneyeyim dedim.

Canım ben Ankara'dayım doktorum da burda normalde Hacettepe de doktormıuş sadece ameliyat falan orda yapıyor şu anda kendi özel kliniği var başka bir yerde özel olarak ilgileniyor çok iyi biz çok beğendik eşimle bir sürü doktor gezmiştik eşim tesadüfen gördü tanıştık bundan sonra onda devam edeceğim inşallah ismi de Prof. Dr. İbrahim Esinler pko konusunda uzman eğer sizde yakınsanız bi muayene olun derim hayırlısı olsun inşallah ☺️🤲🏻
Bende balıkesirdeyim geçtiğimiz yaz taşındık burda tüp bebek için doktor yok ya iyi bir kadın doğumcu da bulamadım. Bu doktor da aklımda bulunsun
Üstteki 2 taneyi sabah alttaki 2 taneyi akşam yaptım. Yine de tam pik gibi gelmedi bana. Ama eli kulağında belki saat farkıyla olacak 3 saat sonra denesem falan. Zaten ben çok takılmıuyorum, dünü değerlendirdik, bugün eşim yok. Yarını değerlendiricez her türlü. Nasip 😊
Oh o zaman güzel gün aşırı ilişki olduktan sonra gerisini pek de düşünmeye gerek yok o ay bu ay olsun inşallah 🥰
Hayır öyle Bi teshis konması

Bakalım istanbulda bir doktora daha görünecem şuan hataydayım
pko da böyle regl düzensizliği oluyor da 53 gün deyince acaba mı dedim. Bende pkosum 49. Gün hala regl olamadım ondan sordum.

X