2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Senin belirtiler benziyorsa olabilir o zaman İnşAllah sağlıkla nasip olur bebeğim. Bende iyiyim canım çok şükür. Bu ay sıkı çalışmıştık takviyeler yürüyüşler ilişki düzeni on numaraydı ama nasip değilmiş olmadı regl oldum ikinci gün bugün Bakalım diğer aya İnşAllah

Yaa kıyamam çok üzüldüm canım

İnşallah cnm o kdr değişik duygular içindeyimki bi taraftan olsun istıyorum bı taraftan aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum, hep hayal kırıklığı..
Sürekli test yap pozitif gör ama koyulaşma yok

Cnm senin içinde dua edıyorum, rabbim nasip eder inş

Çok şükür canım en azından hamile kalabiliyorsun İnşAllah sağlıkla nasip olur teşekkür ederim bebeğim sende benim dualarımdasın

İyi o zaman sevindim ilaçla daha çabuk normale döner
Aslında canım sevindem mi ğzülsem mi bilemedim çünkü e2 çok düşük çıkıncada sıkıntı yumurtalar uyarılmadıgı için büyüyüp çatlamıyor. Benim çok düşüktü hayıt kullandım 3 ay oldu bence o düzene koydu. 3 aya kadar gögüslerim ne agrır ne sızlardı şimdi adetim bitiyor hala agroyor sızlıyor

Bir şeyler yoluna giriyor o zaman sen hissedersin zaten vücudunu iyiye gidip gitmediğini

Ben monoville aldım yeni kullanmaya başladım
Bakayım ben de teşekkür ederim
Nioli yağını bnde yeni duydum, vajinal kaşıntı var bnde, içte değil ama dış tarafta
Hamiş değilsem alıcam, yada bu ay süt buğusuna durucam
Ben de yeni öğrendim çok öneriyorlar denemek istiyorum. İnşallah ise yarar. Bu arada kopegin için çok üzüldüm

Yaa geçmiş olsun kuzum. Umarım hiç umadığımız anda mutluluğumuz karşımıza çıkar. Umarım artık zamanı gelmiştir ve ve bebişlerimiz bizii bulur. Progestan döllenmiş yumurta iççin diye biliyorum. Progestan döllenmiş kese görününce vermiyor mu doktorlar? Boşuna hormon alma kuzum. Ama folik asit ve coraspirin içebilirsin tabi.

Ya hangisi daha iyi bilemiyorum. Ben daha hiç çift çizgi görmedim. Beni de bu korkutuyor. 15 ay oldu. Kimimiz sürekli pozitif görüp kanda negatifi görüyor, kimimiz benim gibi hiç tık yok. Hakkımızda hayırlısı olsun.

Canım neden histereskopi yapılacak sana
Rahim üstten çökükmüş canım düşüklerin sebebi bu olabilir dedi rahime çizikte atacaktı. Kaç yıl acıbadem memorıal gezdim durdum hiç kimse böyle bişi demedi devletteki doktor boyle dedı. Bariz belli ama çöküklük normal rahim filmini actı gösterdi bak dedi aradakı farka. O yüzden olmaya karar verdim canım

Merhabalar ben de tüp bebek öncesi bir ay kendim denemek istiyorum. Ovulasyon testi, vitaminler, jel aldım inşallah isteyen herkese bu ay bereketli gelsin bat 3 ağustos
Umarım hakkında hayırlısı olur canım. Ben de jelden alıp denemek istiyorum. Gynoseed olandan mı aldın? Vitamin ve ovulasyon testi uzuncadır kullanıyorum. Bir de onu deneyeyim dedim.

Bende balıkesirdeyim geçtiğimiz yaz taşındık burda tüp bebek için doktor yok ya iyi bir kadın doğumcu da bulamadım. Bu doktor da aklımda bulunsun
Oh o zaman güzel gün aşırı ilişki olduktan sonra gerisini pek de düşünmeye gerek yok o ay bu ay olsun inşallah
Hayır öyle Bi teshis konması

Bakalım istanbulda bir doktora daha görünecem şuan hataydayım
pko da böyle regl düzensizliği oluyor da 53 gün deyince acaba mı dedim. Bende pkosum 49. Gün hala regl olamadım ondan sordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…