2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Şurada yaş bilgisi açık olanların yaşı yazıyor canım. Yaşın daha çok gençmiş. Pko hamileliği imkansız kılmıyor. Sadece doktor kontrolünde ilaç kullanmak gerekiyor. Takviyeler almak gerekiyor. Hatta bu rahatsızlık daha biz anne karnındayken oluşan ve doğuştan gelen bir şey. Çoğu kadın pko olduğunu bilmeden hamile kalıyor hatta. İçini ferah tut. Bence tüp bebek için acele etmenize de gerek yokmuş. İnşallah en kısa zamanda güzel haberi alacaksınız inanıyorum

Ayy meloşumm o kadar sıcakkı uyku fln uyunmuyor.adanayı dusunemıyorım şu anda yanıyordurAllah kolaylık versın bebegm sıze.
Yanıyor ne demek balım gece gündüz klima açıyoruz heleki adetken hiç çekilmiyor ateş basıyor

Elinde predictor erken gebelik testi var mı? Fotoyu büyütmeden görebiliyorum. Ay hadi Allahım

Niguda hiç belirtim yok diyordu canım belli olmaz daha 9. Günün balım

Elinde predictor erken gebelik testi var mı? Fotoyu büyütmeden görebiliyorum. Ay hadi Allahım
Yok bebegım.aynı testten 4 tane var.gozum dolayısıyla bugunde ıse gıtmeyı dusunmuyorum rapor alcam aıle hekımınden.evden cıktıgımda alırım belkı bır cılgınlık yapıp

İnşAllah belirgin çizgi olduğu şeklini görürüz birkaç gün içinde bebeğim

İşte feraset işte cesaret İnşAllah bu ay sağlıkla hayırla nasip olur canım

Şu anda olumsuz düşünceleri bir kenara atıyoruz sen hamilesin bebeğim bu enerjiyle bakıyoruz sonrasında da gerekli olursa hsgde ne var canım hemen çekilir biter hem ihtimali yükseltir Kayseri’ye de geldiğinizde neye ihtiyacınız olursa buradayım bebeğim doktorları araştırırız, isterseniz gelirim yanınıza burada da bir eviniz var

Bende yaş bilgisini kapattım ama adımda eşşek kadar doğum tarihim yazıyor bir ara değiştircem artık

Dün ben gördüm mü acaba pik'i. yoksa yumurtam çatlayamadı mı Gece iyice pik oldu da sabaha mı çatladı aceba.

Ayy canımm benımm cok tesekkur ederımınsanın senın gıbı kankısı olunca sırtı yere gelmez

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…