2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar günaydın ben bu sabah yine test yaptım bata 2-3 gün kaldı öğrendiğimin 3. Günü bugün.Kan testine gitmedim henüz çok erken diye kasetle takip ediyim dedim sizce koyulaşma varmı dünle bugün arasında?(ikisi farklı marka kaset test)

Eklentiler

• 74C93956-A19D-4348-B241-EDD6E924CD27.jpeg
    24,7 KB · Görüntüleme: 62
  • D88E9A6B-A788-469A-A8C8-0B6985508141.jpeg
    28,7 KB · Görüntüleme: 55
Merhaba, tüplerinizde mi yapışıklık var ? Bir doktor bana da sağ tüpte yapışıklık olduğunu söyledi. Bu durum gebe kalmaya engel mi? Bir de rahim filminizde mi belli yapışıklık??

Cnm bnım doktorum progestanı yumurtlamadan sonra vermişti
Bazı kişilere o sekılde verıyor, forumdada vardı hatta
Bn 3 kımyasaldada kullandım
Bu ay kullanmıcam dediğin gbi

Çarsıya gıdebılırsem bugun 5 gbı test yapıcam

İkisi farklıysa kıyas yapmak zor olur canım aynı marka da daha net oluyor ikisinin hassasiyeti farklı

Canım Rabbim ikimizinde hakkında hayırlısı olsun inşallah Rabbim birşeyleri sebep etsin hayırlısı ile kolayından olsun ikimizinde. Canım işinin ehli doktor olması daha avantaj olur çünkü süreç zorlu seni çok yıpratırlar işini bilmeyen sadece para vermiş olursun maddi yönden sıkıntı çekersin benden tavsiye doktorunu iyi seç

Evet haklısın ama biz artık çok yorulduk gidip gelmekten vakit çok geçti istiyoruz madem başlayalım dedik bakalım herşeyin hakkımızda hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…