2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Heee bu arada demekki neymiş. Üstüne düşünce de oluyormuş salmaktan kasıt o kafa rahatlığına ulaşmanız diyorum her zaman. Önemli günleri değerlendirmemek değil. Örnek bir hamilelik Seni Yıldızlı Pekiyi ile uğurluyoruz topikten ama daha gitme tabi Sohbet ediyoruz ne güzel.

Ben o kadar şaşkınım ki ne yapacağımı bilemedim. Pozitif görünce kalktım evi süpürdüm biraz takip edip öyle gidip kan veririm herhalde şu an beynim benimle değil
Maşallah canım saglıkla gelsin inşallah gözün aydın çok sevindim

bende kabullendm bakalım 2 3 ay sonra bir tüp bebek deneyeceğim o da garanti değil ama en azndan denemdm demem oldu oldu olmadı nasip diyip devam
Tüp bebeğin tutmadığını görünce ona da yanaşmak istemiyorum ben
Çörekotu yediğim ay geç yumurtlamistim sadece ilkdefa. Bu ay eşime soylemekten korkuyorum aşılamayi kabul ettim

Biz de öyle canım ev alınca üstüne bir de düğün çok masraf vardı eşim alalım esyasiz kalmasın ev modundaydi ben de beğendiğim olmadığı sürece esyasiz kalsın benlik sıkıntı yok demiştim o yüzden her şeyi ay ay beğenerek tamamlamıştım ben de sevmiyorum evde fazlalık şeyleri halilar falan herşey tek, sıcak yerde yaşadığım için de zaten hepsi incecik

Ve o meditasyonu her gece dinledim hiç aksatmadan. İlişkiden sonra ayağımı tavana dikip onu açıyordum nerdeyse 15 gündür sürekli dinliyorum. Ben çok zor uykuya dalan biriyim bana o kadar iyi geldi ki...

Valla kovsanız da gitmem. Giderken arkamdan götüreceklerim var. Canı gönülden dua ediyorum.

Melisanın gönderdiği dualar vardı onları da çok inanarak okumuştum. Ben çok umutluyum arkamdan çok kişi gelecek. Ben bir mağazaya girersem orası müşteri dolar şimdi de bu kervana katılıyorsam arkamdan sizler de geleceksiniz inşallah

Ay hadi inşAllah :) ne duası göndermiştim acaba hangisiydi

Bende kiminle burda özelden konuşsam ve ya yakın olsam hamile kalıyorve ya çalışdığım zamanlarda hangi kızla daha yakın oluyordum evleniyordu

Ahhh temiz kalpli bebeğim benim. Bir anne gururunu taşıyorum resmen İnşallah hepimiz arkandan geliyoruz. Biraz önce ilk defa sarı akıntım geldi inşallah belirtidir.

4 gün sonra mı yapacaksın test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…