2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Senin dediklerini yaptım😄 yazdıkların hep çok mantıklı geldi. Sadece folik asit kullanıyordum zaten. Bir de bu ay çörekotu kürünü yapmıştım. Yumurtlayana kadar her sabah bir tarlı kaşığı aç karnına akşam da bir tatlı kaşığı yedim uyudum. İlişkiden sonra ayaklarımı hep diktim altıma yastık iki tane koydum hatta. Üst üste olan ikinci ilişki de de ertesi gün cumartesi diye gece banyo yapmadım hiç yataktan kalkmadım öyle uyudum. Hatta o cumartesi idrar yolu enfeksiyonu gibi oldum. Yanmam oldu keşke banyo yapsaydım kesin enfeksiyon kaptım diye düşündüm. Nioli yağım vardı onu kullandım geçti. Sonraki ilişkide sağ tarafım ağrıyordu. Hatırlarsan da hep yazıyordum zaten sağda geçmeyen bir yumurtalama sancım var diye hala da ara ara oluyor.

Ama ben demiştim çörekotu bebesiyim diye😄
Heee bu arada demekki neymiş. Üstüne düşünce de oluyormuş 🥰 salmaktan kasıt o kafa rahatlığına ulaşmanız diyorum her zaman. Önemli günleri değerlendirmemek değil. Örnek bir hamilelik 🥰 Seni Yıldızlı Pekiyi ile uğurluyoruz topikten ama daha gitme tabi 😂😂😂😂 Sohbet ediyoruz ne güzel.

Ben o kadar şaşkınım ki ne yapacağımı bilemedim. Pozitif görünce kalktım evi süpürdüm biraz takip edip öyle gidip kan veririm herhalde şu an beynim benimle değil😄
Maşallah canım saglıkla gelsin inşallah gözün aydın çok sevindim 😍😍😍

bende kabullendm bakalım 2 3 ay sonra bir tüp bebek deneyeceğim o da garanti değil ama en azndan denemdm demem oldu oldu olmadı nasip diyip devam
Tüp bebeğin tutmadığını görünce ona da yanaşmak istemiyorum ben :KK43:
Çörekotu yediğim ay geç yumurtlamistim sadece ilkdefa. Bu ay eşime soylemekten korkuyorum aşılamayi kabul ettim😂

napim ev aldıgımız için biraz maddi sıkıntı da vardı öyle normal bişey almıştım şimdi yeniliyeyim dedim yaz kış aynı halıları serriyorum yedek yok yani bu alacagım en azından yazın kullanırım 😊
Biz de öyle canım ev alınca üstüne bir de düğün çok masraf vardı eşim alalım esyasiz kalmasın ev modundaydi ben de beğendiğim olmadığı sürece esyasiz kalsın benlik sıkıntı yok demiştim o yüzden her şeyi ay ay beğenerek tamamlamıştım😅 ben de sevmiyorum evde fazlalık şeyleri halilar falan herşey tek, sıcak yerde yaşadığım için de zaten hepsi incecik 😅

Heee bu arada demekki neymiş. Üstüne düşünce de oluyormuş 🥰 salmaktan kasıt o kafa rahatlığına ulaşmanız diyorum her zaman. Önemli günleri değerlendirmemek değil. Örnek bir hamilelik 🥰 Seni Yıldızlı Pekiyi ile uğurluyoruz topikten ama daha gitme tabi 😂😂😂😂 Sohbet ediyoruz ne güzel.
Ve o meditasyonu her gece dinledim hiç aksatmadan. İlişkiden sonra ayağımı tavana dikip onu açıyordum nerdeyse 15 gündür sürekli dinliyorum. Ben çok zor uykuya dalan biriyim bana o kadar iyi geldi ki...

Valla kovsanız da gitmem. Giderken arkamdan götüreceklerim var. Canı gönülden dua ediyorum.

Melisanın gönderdiği dualar vardı onları da çok inanarak okumuştum. Ben çok umutluyum arkamdan çok kişi gelecek. Ben bir mağazaya girersem orası müşteri dolar 😄 şimdi de bu kervana katılıyorsam arkamdan sizler de geleceksiniz inşallah 🙏

Ve o meditasyonu her gece dinledim hiç aksatmadan. İlişkiden sonra ayağımı tavana dikip onu açıyordum nerdeyse 15 gündür sürekli dinliyorum. Ben çok zor uykuya dalan biriyim bana o kadar iyi geldi ki...

Valla kovsanız da gitmem. Giderken arkamdan götüreceklerim var. Canı gönülden dua ediyorum.

Melisanın gönderdiği dualar vardı onları da çok inanarak okumuştum. Ben çok umutluyum arkamdan çok kişi gelecek. Ben bir mağazaya girersem orası müşteri dolar 😄 şimdi de bu kervana katılıyorsam arkamdan sizler de geleceksiniz inşallah 🙏
Ay hadi inşAllah :) ne duası göndermiştim acaba hangisiydi :KK70:

😂😂Bende kiminle burda özelden konuşsam ve ya yakın olsam hamile kalıyor🤭🤭ve ya çalışdığım zamanlarda hangi kızla daha yakın oluyordum evleniyordu🤣🤣

Ahhh temiz kalpli bebeğim benim. Bir anne gururunu taşıyorum resmen 😂 İnşallah hepimiz arkandan geliyoruz. Biraz önce ilk defa sarı akıntım geldi 🥰 inşallah belirtidir.

Yaaaa yirim. Ben de bu ay çörekotu kürünü yaptım ancak 1 dolu 1 boş arayla uyguladım 10. güne kadar. Çünkü aynı anda inofolic ve çakşır kökü suyu da içiyordum dedim sıkıntı olmasın. Bakalım 4 gün sonra ben de alırım inşallah güzel haberi 🥰

Eşine süpriz yap bence. Kameranı aç o görmesin, o ilk surat ifadesini filan kayıt altına al. Dün öyle videolara fenk geldim aşkırı tatlılar. İleride çocuğa da göstermelik.
4 gün sonra mı yapacaksın test☺️

X