2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bak bak değişiklik iyidir ben alel acele olmasın diye begenemediklerimi almamıştım begendikce alırım diye ev tam ev gibi olamamıştı bomboştu dhdhdhd
napim ev aldıgımız için biraz maddi sıkıntı da vardı öyle normal bişey almıştım şimdi yeniliyeyim dedim yaz kış aynı halıları serriyorum yedek yok yani bu alacagım en azından yazın kullanırım

geçmiş olsun canım bu günler geçecek elbet :) annelik rahme düştüğü andan itibaren başlıyor

A Afratafrac
O kadar inanmıyorum ki acaba ovulasyon testi mi diye düşünüyorum. Pozitifi sadece orda görünce. 13. Gün diye hesapladım
Ya tebrik ederimmmm çok sevindim kendi haberimi almışım gibi sevindim inşallah sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürüz ay geliyor miniğimiz

Ya tebrik ederimmmm çok sevindim kendi haberimi almışım gibi sevindim inşallah sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürüz ay geliyor miniğimiz
Amin canım. Ben seni de bekliyorum yanıma beraber çıktık bu yola inanıyorum senin ki de hemen gelecek. Söyledim sana zaten biz beraber hamile kalacağız diye çok hissettim.

Aynı duyguları yaşıyoruz canim. Tedavisiz olmayacak diye kabullendim sanki. Yine de herşey Rabbimin elinde
İnşallah canım benim

Amin canım. Ben seni de bekliyorum yanıma beraber çıktık bu yola inanıyorum senin ki de hemen gelecek. Söyledim sana zaten biz beraber hamile kalacağız diye çok hissettim.
Başından beri ben de öyle hissediyorum her konuşmamızda ama benim testlerde hiçbir şey yok kuzum, hayırlısı olsun ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…